„Prieš keletą dienų susiruošiau dviračiu pasivažinėti po Panemunės šilą. Tai darau dažnai. Buvau įpratęs Trijų mergelių tiltu į Panemunę važiuoti dešiniąja puse. Todėl nustebau, iš tolo pamatęs, kad ja eina daug pėsčiųjų. Netrukus pamačiau nupieštus ženklus ir supratau, kodėl taip yra – dabar pėstiesiems skirta ta tilto pusė, kuria anksčiau važinėdavo dviratininkai. Nesuvokiu, kam reikėjo tų permainų, iš įpročio vis dar norisi važiuoti ankstesniu dviračių taku“, - portalui kauno.diena.lt pasakojo dažnai Panemunės šile ir paplūdimyje besilankantis Gintaras.
Pasak jo, ne visiems žmonėms lengva greitai persiorientuoti. „Tačiau yra kam tokios permainos naudingos – ant tilto su meškerėmis stovintiems vyrams. Jiems dabar saugiau žvejoti, nes vyrai stovi toje tilto pusėje, kuria važiuodavo dviratininkai. Leisdamiesi į pakalnę kai kurie dviratininkai tiesiog praskriedavo, todėl kildavo pavojus užvažiuoti ant nelabai atsargaus žvejo“, - teigė Gintaras.
Pakalbinau nemažai ant tilto sutiktų kauniečių – tiek pėsčiųjų, tiek dviratininkų. Jų nuomonės išsiskyrė. Vyresni teigė, kad permainos jiems nepatinka, nes taip greitai prie naujovių negali priprasti. Kai kurie kalbinti žmonės mano, kad dabar bus saugiau pėstiesiems, o dauguma tvirtino, kad nemato jokio skirtumo.
„Eidavau viena tilto puse, dabar žingsniuosiu kita. Ženklai nupiešti, visiems turėtų būti aišku, kur galima eiti, o kur minti dviračiu. Manau, greitai prie pakeitimų pripras tiek pėstieji, tiek dviratininkai. Nebus tokių problemų kaip Melnragėje. Ten kai kurios moterys daug metų negali priprasti prie pasikeitimų – buvęs moterų paplūdimys jau 10 metų yra bendras, o jos vis dar deginasi nuogos“, - juokdamasis aiškino ant tilto sutiktas Saulius.
Anksčiau pėstieji eidavo kaire tilto puse
Norite pranešti naujieną? Rašykite mums adresu [email protected] arba spauskite čia.
Naujausi komentarai