Atsainiai tvarko laiptinę
Pasipiktinusi daugiabučio administratoriaus „Būsto valdos“ darbu prieš kelias dienas į „Kauno dienos“ redakciją kreipėsi viena Pakraščio gatvės namo gyventoja. Moteris tikino pavargusi nuo siunčiamų darbuotojų imituojamos veiklos, už kurią, anot jos, žmonės moka nemažus pinigus.
„Galėčiau pasakoti ir pasakoti. Tai jie pakeičia groteles prie laiptinių ir paskaičiuoja už jas, kaip už duris, tai lupa nepaaiškinamus pinigus už trūkusio vamzdžio remontą. Bet šį kartą noriu papasakoti apie namo ir laiptinių tvarką. Jau kurį laiką stebiu valytoją. Jei ne pildoma lentelė pirmame aukšte ant durų, tikrai nesuprasčiau, kad ji buvo atėjusi, – Moteris piktinosi, ne tik dulkių kamuoliais, kurie lieka gulėti kampuose ar kramtomosiomis gumos gniužulais ant palangių. – Ne kartą mačiau, kaip su vienu kibiru vandens valytoja išplauna visą laiptinę nuo penkto iki pirmo aukšto. Ar jums tai atrodo normalu? Ypač dabar, kai dėmesys švarai turėtų būti prioritetas.“
Imitavo barstymą
Mokestį už laiptinės valymą, „Būsto valda“ kiekvienam butui skaičiuoja pagal jo plotą. Į redakciją besikreipusiai moteriai ši paslauga kiekvieną mėnesį atsieina kiek daugiau nei 6 eurus.
„Nuo vieno aukšto gaunasi kažkur apie 15 eurų. Nuo laiptinės – apie 75 eurus. Papildomai mokame dar ir už teritorijos priežiūrą“, – miestietė netrukus papasakojo, kas prieš kelias dienas perpildė jos kantrybės taurę.
Pro langą išvydusi sunkvežimį su smėlio kalnu ir iš jo lipančius darbininkus su kastuvais, gyventoja apsidžiaugė, kad galų gale bus pabarstytas laiptinių link išsišakojantis takas, ant kurio klupo ir ji pati, ir atsitiktiniai praeiviai. Deja, jau po kelių minučių kiemas buvo tuščias. Darbininkų nei kvapo, smėlio ant tako – taip pat. Tik toje vietoje, kur stovėjo sunkvežimis buvo palikta sunkiai įžiūrima smėlio krūvelė.
„Kai kalba apie vyresnio amžiaus žmones, sako, kad jiems žvyras iš vienos vietos byra. Tai vaizdas po „Būsto valdos“ darbininkų apsilankymo mūsų kieme, buvo labai panašus. Man sunku suvokti, kaip galima taip mulkinti žmones?“, – neatlyžo Pakraščio gatvės gyventoja.
Tai jie pakeičia groteles prie laiptinių ir paskaičiuoja už jas, kaip už duris, tai lupa nepaaiškinamus pinigus už trūkusio vamzdžio remontą.
Atsakė operatyviai
Po tokio akibrokšto moteris iškart susisiekė su daugiabučio administratoriumi. Atsakingas asmuo ją patikino, kad laiškas bus perduotas namo vadybininkui. Jau kitą dieną moteris sulaukė atsakymo, kad į kiemą atvykę darbininkai iš naujo pabarstys pėsčiųjų takus ir įėjimus į laiptines. Laukti ilgai nereikėjo – netrukus po to, kai gavo atsakymą, kieme moteris išvydo du darbininkus su kastuvais.
„Šįsyk buvo be sunkvežimio, o su dviem kibiriukais. Pabarstė daugiau nei prieš dieną. Tik tas jų darbas labiau priminė darbą dėl „varnelės“ popieriuose, o ne dėl naudos žmonėms, – Pakraščio gatvės namo gyventoja neslėpė pykčio dėl tokios daugiabučio administratoriaus nepagarbos žmogui. – Savo puslapyje jie rašo, kad rūpinasi daugiabučių technine priežiūra ir eksploatavimu, teritorijos valymo darbais, remonto darbų organizavimu, šilumos ūkio priežiūra, avarijų likvidavimu, pastato apskaitos ir techninės dokumentacijos, žurnalų tvarkymu, bendrojo naudojimo objektų aprašo sudarymu, atliekamų darbų kontrole, Tačiau, panašu, kad juos kiekviename žingsnyje reikia kontroliuoti, nes mausto ir mausto.“
Norite pranešti naujieną? Rašykite mums adresu [email protected] arba spauskite čia.
Naujausi komentarai