Po tokios įvykių sekos skambinusiojo nurodytu adresu išskubėjo ne tik greitosios medikai, bet ir policija su ugniagesiais gelbėtojais, nes pastariesiems medikai, skubėdami užbėgti galimai tragedijai už akių, pranešė, kad gali tekti laužti buto, esančio trečiajame aukšte, iš kurio skambino pokalbio nebaigęs asmuo, duris.
Apie šį įvykį, užregistruotą 9.26 val., pranešama Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos suvestinėje apie pirmadienio iškvietimus. Ir informacija apie šį iškvietimą baigiasi teiginiu, kad, atskubėjus įvykio vieton, paaiškėjo, jog pagalbos niekam nereikia – pranešimas melagingas. Tai konstatavo skambinusiojo nurodytu adresu rasti greitosios medikai bei policijos pareigūnai.
Kauno policijos atstovė, susisiekus su į šį įvykį vykusiais kolegomis, portalui kauno.diena.lt teigė, kad pirmieji nurodytu adresu atskubėję medikai jos kolegoms teigė radę nurodytą butą tuščią. O perskambinus telefono numeriu, kuriuo skambinta į Bendrąjį pagalbos centrą, juo atsiliepęs asmuo tikino, kad jokios pagalbos nekvietė.
Nors Administracinių nusižengimų kodeksas numato įspėjimą arba baudą nuo 90 iki 200 eurų už Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymą žinant, kad pagalba nereikalinga, bei baudą nuo 200 iki 2 tūkst. eurų – už priešgaisrinės apsaugos, policijos, greitosios medicinos pagalbos ir kitų tarnybų iškvietimus žinant, kad pagalba nereikalinga, anot policijos atstovės, šį kartą konstatuota, jog jos kolegos suteikė prašytą pagalbą greitosios medikams. Ir tuo viskas baigėsi.
Naujausi komentarai