Šis nuosprendis M. Malažinskaitei paskelbtas už nusikaltimą, kurį ji įvykdė apskundus Kauno apylinkės teismo nuosprendį, kuriuo už vieno minėto bendrabužio gyventojo sunkų sveikatos sutrikdymą peiliu per konfliktą su juo po besaikio alkoholio vartojimo, ir kartu buvusio nepilnamečio sužalojimą – dūrus šiam į kaklą, jai buvo skirtas dešimties mėnesių laisvės atėmimas, nepaisant to, kad ji, kaip įmanydama, dangstėsi dviem savo mažamečiais vaikais.
Būtent šia bausme, kurią buvo apskundusi ir dar laukė Kauno apygardos teismo sprendimo, M. Malažinskaitė ir teisino, kalbėdama apie su tuo susijusius pergyvenimus, demaskuotą jos kanapių vartojimą. Pernai gegužės 25-osios naktį policijos pareigūnai aptiko jos rankinėje 0,312 gramus šios narkotinės medžiagos – kartu su neteisėtai laikytų jų smulkintuvu.
O įkliuvo tada M. Malažinskaitė gana kurioziškomis aplinkybėmis – kai apie 1 val. nakties naudodamasi „Bolt“ pavežėjo paslaugomis, užmigo jo automobilyje. Šio vairuotojas, nesugebėjęs jos pažadinti, pranešė apie tai policijai. Ir iškviesti pareigūnai, atlikę tada dalinę M. Malažinskaitės apžiūrą, aptiko minėtus įkalčius.
Anot Kauno apylinkės teismo atstovės Ingos Ramanauskaitės, byloje, kurioje šiandien M. Malažinskaitei už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo šias platinti buvo paskelbtas nuosprendis, duomenų, kad jai būtų nustatytas apsvaigimas nuo šių medžiagų, nėra.
Teisėja Agnė Dargužienė savo kaltę pripažinusiai ir nuoširdžiai besigailėjusiai bei tikinusiai, kad daugiau taip nesielgs, M. Malažinskaitei skyrė, kaip ši ir prašė, viešuosius darbus – keturiems mėnesiams, įpareigojant ją per mėnesį neatlygintinai išdirbti po 20 valandų visuomenės labui.
Tačiau minėta bausmė subendrinta su Kauno apygardos teismo šiemet vasarį M. Malažinskaitei pakeistu jau minėtu Kauno apylinkės teismo nuosprendžiu už smurtą Partizanų gatvės bendrabutyje, kuriuo jai skirtas 10 mėnesių laisvės atėmimo vykdymas buvo atidėtas 2 metams bei paskirtos auklėjamojo poveikio priemonės – elgesio apribojimas vieneriems metams, įpareigojant nuo 21 val. vakaro iki 7 val. būti namuose, tęsti mokslą ar pradėti dirbti, per 3 mėnesius nuo nuosprendžio įsiteisėjimo sudalyvauti valstybinių ir nevalstybinių įstaigų bei organizacijų rengiamose socialinio ugdymo ar reabilitacijos priemonėse, uždraudžiant vartoti psichiką veikiančias medžiagas. Ir iš esmės liko toks pats.
Šiandien paskelbtą nuosprendį M. Malažinskaitė taip pat dar gali apskųsti.
Naujausi komentarai