„Real” išvargo pergalę prieš „Getafe”

2011-01-04 14:03
„Real” išvargo pergalę prieš „Getafe” / AFP nuotr.

Pirmadienį Ispanijos pirmenybėse baigėsi 17-asis turas. Sunkią pergalę Madrido miesto derbyje iškovojo „Real” klubas, kuris po atkaklios kovos 3-2 palaužė „Getafe” futbolininkus.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai, ko pasekoje, sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių Angelis Di Maria buvo pargriautas baudos aikštelėje, o teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo Cristiano Ronaldo.

19-ą minutę rezultatą padvigubino Mesutas Ozilas, kuris gavo puikų perdavimą iš komandos draugo Di Maria, suklaidino vartininką ir įmušė įvartį į tuščius vartus.

Šeimininkai po šio įvarčio ėmė spausti „karališkąjį” klubą ir sugebėjo rezultatą sušvelninti, kai saugas Danielis Parejo suklaidino kelis varžovus ir nuginklavo Ikerą Casillasą.

Kitas šio susitikimo įvartis krito antrame kėlinyje, 57-ą minutę, kuomet Karimas Benzema puikiai perdavė kamuolį Ronaldo, o pastarasis krisdamas pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

82-ą minutę Alvaro Arbeloa už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės, kas suteikė šeimininkams kiekybinę persvarą, kuria jie pasinaudojo ir 85-ą minutę pasižymėjo Juanas Albinas.

Tuo šis mačas ir baigėsi. Verta paminėti, kad po ilgos pertraukos į „Los Blancos” gretas sugrįžo saugas Kaka, kuris netgi turėjo progą pasižymėti, bet nepataikė vartus.

Visi rezultatai:

„Getafe” 2 - 3 „Real Madrid”
11' [0 - 1] Cristiano Ronaldo (11 m.)
19' [0 - 2] Mesut Ozil
29' [1 - 2] Daniel Parejo
57' [1 - 3] Cristiano Ronaldo
85' [2 - 3] Juan Albin
82' Alvaro Arbeloa ( „Real Madrid”)

„Villarreal” 2 - 0 „Almeria”
22' [1 - 0] Jose Manuel Catala
58' [2 - 0] Borja Valero

„Atletico Madrid” 0 - 0 „Racing Santander”

„Mallorca” 3 - 0 -Hercules
38' [1 - 0] Emilio Nsue Lopez
41' [2 - 0] Victor
51' [3 - 0] Michael Pereira

„Zaragoza” 2 - 1 „Real Sociedad”
10' [1 - 0] Florent Sinama-Pongolle
33' [1 - 1] Xabier Prieto
90' [2 - 1] Braulio