Kaip informavo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyrius, pirminiais duomenimis, sukdamasis apvirto vilkikas, o nuo jo nukrito vežtas konteineris. Laimei, žmonės nenukentėjo.
Tai jau ketvirtasis eismo įvykis šioje vietoje per vos kelias dienas. Toks įvykių dažnumas verčia susimąstyti tiek vairuotojus, tiek vietos gyventojus. Socialiniuose tinkluose žmonės nerimastingai juokauja – gal jau metas kviesti kunigą ir pašventinti tą vietą, mat atrodo, kad prospektas „apsėstas“.
Primename, kad:
Balandžio 14 dieną Jūrininkų pr. atvira liepsna degė lengvasis automobilis – ugnis buvo matoma iš toli, laimei, žmonės nenukentėjo.
Balandžio 15-osios vakarą, Taikos pr. ir Jūrininkų pr. sankryžoje susidūrė vilkikas „Volvo“ ir „Subaru“. Po avarijos iš sunkiasvorės transporto priemonės bako ėmė tekėti dyzelinas. „Subaru“ vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos, pradėta administracinė teisena.
Balandžio 16 dieną, ties ta pačia sankryža, įvyko dar viena avarija – susidūrė BMW ir vilkikas. Šįkart pranešimo policija negavo – tikėtina, vairuotojai susitarė vietoje.
Nors nė vienu atveju žmonės rimtai nenukentėjo, tokia įvykių virtinė kelia rimtą nerimą. Vairuotojai prašomi būti ypač atsargūs šioje atkarpoje ir stebėti ne tik šviesoforus bei ženklus, bet ir vieni kitus.
Tapote įvykio liudininku, užfiksavote įvykį? Rašykite mums adresu [email protected] arba spauskite čia.
Naujausi komentarai