Klaipėdiečiai suskubo prašyti kompensacijų už šildymą Pereiti į pagrindinį turinį

Klaipėdiečiai suskubo prašyti kompensacijų už šildymą

2012-10-11 13:45
Klaipėdiečiai suskubo prašyti kompensacijų už šildymą
Klaipėdiečiai suskubo prašyti kompensacijų už šildymą / Tomo Raginos nuotr.

Klaipėdiečiai skuba susitvarkyti dokumentus, kad gautų kompensaciją už šildymą ir karštą vandenį. Pateikti prašymus jau yra užsiregistravę per pusantro tūkstančio žmonių.

Prašymai gauti kompensacijas už šildymą ir karštą vandenį priimami nuo spalio 1 dienos. Norint tai padaryti, galima užsiregistruoti telefonu ar internetu.

Per pirmąją savaitę tą padarė 1 tūkst. 447 klaipėdiečiai - beveik 300 daugiau nei pernai tuo pačiu metu.

Pasak Klaipėdos savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjos Audronės Liesytės, lėšos kompensacijoms už šildymą ir karštą vandenį planuojamos pagal praėjusio sezono lygį.

Pernai jas gavo 7 tūkst. 942 klaipėdiečiai. Iš viso 5 tūkst. 516 būstų. Lėšų tam buvo skirta per 6 mln. litų. Užpernai asmenų gavusių kompensacijas už šildymą buvo 226 mažiau – 7 tūkst. 716. Iš viso 5 tūkst. 185 būstų. Lėšų šiam tikslui buvo skirta daugiau nei milijonu litų mažiau.

A. Liesytės teigimu, tam įtakos galėjo turėti išaugusi šilumos kaina, šaltas šildymo sezonas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra