Važiuodamas į darbą kas kartą nukreipdavau žvilgsnį į piliavietę, kad pamatyčiau, kaip vystosi pilies bokšto statybos. Dabar bokštas atidengtas ir matyti visas jo autentiškumas. Jis pagyvina uostamiestį. Manau, klaipėdiečiams ir atvykusiems turistams bokštas bylos apie svarbiausius Klaipėdos istorijos momentus. Pasipiktinusieji kalba, kad šio bokšto statybos – pinigų švaistymas, tačiau, manau, greitu metu jis taps pagrindiniu traukos centru ir atneš miestui tikrai daug pelno.
Antanas
Reikėtų naujų idėjų
Visi miesto ar aplinkui esančių miestų muziejai ar kitos kultūrinės vietos aplankytos po dešimt kartų. Kai kuriuose gal ir keičiasi ekspozicijos, tačiau ne visos. Norėtųsi dažniau eiti į muziejus, tačiau nusibosta matyti tą patį. Laikai keičiasi, tą pačią istoriją galima pateikti ir kitaip. Pavyzdžiui, lankiausi pastarajame Jūrų muziejaus delfinų pasirodyme ir likau maloniai nustebinta. Pasirodymas tas pats, tačiau pateiktas kitu formatu. Kodėl, pavyzdžiui, muziejai negali dažniau pakeisti tų pačių ekspozicijų demonstravimo būdų? Manau, savitumą galima išlaikyti ir sukuriant naujų idėjų. Gal trūksta lėšų, bet gi ne visų jų įgyvendinimui reikia milijonų.
Raminta
Siaubinga situacija tualete
Kartais laikraštyje perskaitydavau nuomones apie parduotuvėse šėlstančius vaikus, bet to nesureikšmindavau. Tačiau neseniai supratau, apie ką kalbėjo kiti klaipėdiečiai. Vienoje parduotuvėje įėjusi į tualetą pamačiau ant grindų gulinčią maždaug trylikos metų mergaitę. Vėliau ją už kojos nutempė jos „draugė“. Mane apėmė siaubas, nenoriu sakyti, kur žiūri tų mergaičių tėvai, nes garantuoju, kad jie net nenutuokia apie tokį jų „žaidimą“. Tačiau tėvų kaltės čia yra. Kas kitas, jeigu ne tėvai, turėtų nuo mažens aiškinti vaikui apie higieną? Kas turėtų paaiškinti, kad viešasis tualetas – labai nešvari vieta? Ar tai nėra tėvų pareiga?
Jolita
Naujausi komentarai