Pasak Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovo Rolando Kiškio, į šį klausimą bus galima atsakyti vėliau, apibendrinus duomenis.
„Mes tikrai atsakysime, bet ne šiame etape“, – penktadienį spaudos konferencijoje sakė R. Kiškis.
Tarnybos vadovas sakė, kad tai nėra slapta informacija, tačiau norint ją viešinti pirmiausiai reikia apibendrinti visus gautus duomenis.
„Mes laikome save tikrai profesionalais, supraskite jūs mus. (...) Kai turėsime tikrą, apibendrintą informaciją, kai gausime visus atsakymus iš partnerių, suinteresuotų subjektų visų, patikėkite, mes tą informaciją pateiksime, nėra čia ko slėpti, viską pateiksime“, – kalbėjo R. Kiškis.
G. Skaraitienės / BNS nuotr.
Paklaustas, ar bent dalis iš minimų 27 mln. eurų šiuo metu gali būti Š. Stepukonio dispozicijoje, R. Kiškis atsakė: „Šią informaciją taip pat tikriname.“
Teisėsauga šiuo metu atlieka du tyrimus, susijusius su Š. Stepukoniu.
Viename, pernai pradėtame ir Europos prokuratūros vykdomame tyrime Š. Stepukonis pripažintas įtariamuoju dėl ne mažiau kaip 27 mln. eurų neteisėto pasisavinimo.
Vilniaus apygardos prokuratūra penktadienį taip pat pranešė atnaujinusi 2022 metais nutrauktą ikiteisminį tyrimą dėl įtartinos piniginės operacijos, kai į Š. Stepukonio „Paysera“ sąskaitą iš neįvardijamos Lenkijos įmonės buvo pervesta 3,9 mln. eurų.
„BaltCap“ vadovaujantis partneris Simonas Gustainis sako, jog Š. Stepukoniui pareikštų ieškinių suma viršys 30 mln. eurų, kurie galėjo būti išleisti ne tik lošimams.
Naujausi komentarai