„Dar niekada man nėra tekę atsidurti tokioje keistoje ir net šiek tiek juokingoje situacijoje. Tik, kad labiau graudu, nes niekuomet net patikėjusi nebūčiau, kad nesantaikos žiežirbą tarp mūsų gali įžiebti paprasčiausias drugelis“ – apie konfliktinę situaciją su dizainere Agne Kuzmickaite, emocingai kalbėjo žinoma atlikėja Liepa Mondeikaitė.
Dainininkė pasakoja, jog praėjus vos kelioms dienoms po liepos pradžioje Juodkrantėje vykusios „Bitėlando“ šventės, ji savo elektroninio pašto dėžutėje rado elektroninį laišką nuo drabužių dizainerės ir teatro kostiumų dailininkės Agnės Kuzmickaitės – Prūsaitienės. Jame teismais bei piniginėmis sankcijomis gresiančios pretenzijos dėl Liepos minėtos šventės metu vilkėtos suknelės. O jei tiksliau – dėl ją puošusių juodų drugelių.
Atlikėja nutarė išsiaiškinti, ar iš tiesų nuo šiol juodų drugelių moterų garderobe turi nelikti – jei remtis A.Kuzmickaitės pretenzija – būtent taip ir turėtų atsitikti.
Naujausi komentarai