Birželio 30 d. Lietuvoje pirmą kartą koncertuosiantis užburiančiomis baladėmis garsėjantis Maiklas Boltonas (Michael Bolton) įrašinėja naują, jau 18-ąjį, albumą pavadinimu „Gems“ (liet. „Perlai“). Planuojama, jog naujausias žvaigždės kūrinys bus išleistas šių metų birželį.
Naujausiame M. Boltono albume skambės vokaliniai ir instrumentiniai duetai su keletu talentingiausių dainininkų ir muzikantų iš viso pasaulio.
Savo asmeniniame tinklalapyje, „Twitter“ bei „Facebook“ svetainėse atlikėjas ir dainų autorius M. Boltonas skelbia jau įrašęs dainas drauge su Indonezijos žvaigžde, talentinga jauna dainininke bei aktore Agnes Monica Mulijoto, su garsiausiais pasaulio orkestrais koncertavusia JAV smuikininke Anne Akiko-Meyers ir Australijos muzikante Orianthi. Pastaroji išgarsėjo kaip pagrindinė turėjusio įvykti Maiklo Džeksono (Michael Jackson) koncertinio turo „This is it“ gitaristė. Ją buvo galima išvysti ir po M. Džeksono mirties kino teatruose pasirodžiusiame legendiniam atlikėjui skirtame to paties pavadinimo filme.
Dar įrašinėdamas 2009-ais metais pasirodžiusį albumą „One world, one love“ M. Boltonas teigė siekiantis kurti dainas drauge su jaunais bei talentingais atlikėjais ir muzikantais iš viso pasaulio. Tuomet jis įrašė dainą drauge su ekstravagantiškąja Lady Gaga. 58-erių metų atlikėjas savo kūriniams taip siekia „įpūsti“ naujų spalvų bei jaunatviškumo.
„Siemens“ arenoje Vilniuje drauge su vienu žinomiausių saksofonistų Kenny G savo koncertą surengsiantis M. Boltonas Lietuvos gerbėjams žada pristatyti albumo „One world, one love“ dainas bei atlikti jau hitais tapusius kūrinius. Tačiau pasirodžius informacijai apie naujo albumo rengimą tikėtina, kad į „Siemens“ areną susirinkę žiūrovai vieni pirmųjų išgirs ir keletą naujausio albumo kūrinių.
Per savo profesionalę muzikinę karjerą, prasidėjusią jam sulaukus vos 15 metų, M. Boltonas jau išleido 17 albumų bei 35 singlus, pardavė per 53 mln. savo įrašų. Jis taip pat vadinamas vienu sėkmingiausių dainų autorių pasaulyje. Skaičiuojama, kad jau įrašyta per 200 jo sukurtų dainų tekstų.
„Grammy“ laureatų Kenny G ir Maiklo Boltono koncertą Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live“.
Naujausi komentarai