Įdomu tai, kad būti žurnalistu E. Knispelis niekuomet nesvajojo – toks karjeros posūkis buvo netikėtas ir jam pačiam. Mat didžiausia jo svajonė nuo pat mažų dienų buvo tapti psichologu. Tačiau būtent dėl šios priežasties, žinomas vyras eilę metų praleido dirbdamas įvairiose pokalbių laidose, neretai siūlančiose vienokią ar kitokią pagalbą.
Iššūkiai E. Knispelį prisivydavo visą karjerą. O kartais – tikrąją to žodžio prasme – šis darbas jį stumdavo į pavojų. Būtent taip nutiko ir tą kartą, kai vienos laidos anonso metu jis filmavosi su itin plėšriu žvėrimi – puma.
Dresuotoja man aiškino, kad jei besifilmuojant puma griebs man už riešo – nes taip būna, kai pumos supranta, kad jų bijo – svarbiausia nepradėti traukti rankos.
„Dresuotoja man aiškino, kad jei besifilmuojant puma griebs man už riešo – nes taip būna, kai pumos supranta, kad jų bijo – svarbiausia nepradėti traukti rankos. Kitu atveju, galima nusiplėšti ir arterijas. Moteris patikino, kad jei tokiu atveju išlikčiau ramus, puma gal tik pradrėks odą – kraujas gali net ir nebėgti“, – pasakojo jis.
Tiesa, net ir tokių įvykių žurnalistas nepavadintų tais, dėl kurių eteryje dirbti sunkiausia. Tokios laidos kaip „TV pagalba“, anot E. Knispelio, visuomet turi netikėtumo faktorių. „Visus šiuos metus dirbu tokiose laidose, kuriose nežinai, kaip bus iš tikrųjų, kai ten nuvažiuosi. Tai – ne pokalbiai su ministrais ar prezidentais, kur galima prognozuoti kas antrą sakinį, žiūrėti į laikrodį ir stebėtis, jei jie dvi sekundes nepataikė“, – šyptelėjo E. Knispelis.
Egidijus Knispelis. / TV3 nuotr.
E. Knispelis su šypsena prisiminė ir kitą populiarią laidą „Atleisk“, kurios pradžioje kaskart skambėdavo įsimintina daina. Paprastam žmogui tai būtų sunkiai suvokiama, tačiau Egidijus būtent dėl šio kūrinio nebegalėjo ramiai apsipirkti parduotuvėje.
Jei mane pamatydavo nors vienas vaikas, prie parduotuvės durų netrukus atsistodavo maždaug 15 vaikų, ir jie visi, dainuodami tą dainą, lydėdavo mane iki pat automobilio.
„Dėl šios dainos aš visus tuos metus negalėdavau nueiti į parduotuvę. Jei visgi nueidavau, ir mane pamatydavo nors vienas vaikas, prie parduotuvės durų netrukus atsistodavo maždaug 15 vaikų, ir jie visi, dainuodami tą dainą, lydėdavo mane iki pat automobilio. Galiausiai pradėjau apsipirkinėti prieš pat parduotuvių uždarymą – tuomet prasilenkdavome. Bet mokinių atostogos būdavo tikra tragedija“, – dabar jau besijuokdamas pasakojo E. Knispelis.
Tačiau būtent šios laidos dėka vien pirmaisiais jos gyvavimo metais E. Knispelis kartu su kolegomis apkeliavo bent 20-30 viso pasaulio šalių. Vieną iš tokių kelionių jis prisimena iki šiol.
„Pirmoji kelionė buvo į Londoną, bet tais metais, kai lietuviai ten dar neskraidė. Prisimenu, kaip buvo juokinga, kai iš Vilniaus į Londoną skrido tuščias lėktuvas. Prie mūsų su operatoriumi buvo gal tik 5-7 keleiviai ir 3 šoferiai. Palydovė tąkart priėjo prie manęs ir pasakė, kad vyriausias pilotas kviečia ateiti į kabiną, nes norėtų susipažinti“, – prisiminimais dalinosi jis.
Daugiau neįtikėtinų E. Knispelio istorijų ir archyviniai kadrai – laidoje „Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 20 val., per TV3.
Naujausi komentarai