Tą pačią dieną įvyks ir pasaulinė filmo premjera visame pasaulyje.
„Neabejoju, kad šis filmas bus tikras kino hitas, nepaleidžiantis žiūrovo nuo pat pirmos minutės iki tol, kol pradės eiti titrai. Juos sukaustys baimė. Mane patį visuomet intrigavo panašios temos: skaičiau knygas apie kosmosą, o apsilankyti NASA centre buvo svajonė, kurią vis įrašydavau į laišką Kalėdų seneliui. Todėl neabejoju, kad filmas patiks ir tiems, kurie beprotiškai domisi neatrastais dalykais, ir tiesiog gero veiksmo mėgėjams“, – sako R. Reynoldsas.
Tuo tarpu J. Gyllenhaalas pasakoja, jog niekuomet ypatingai nesidomėjo tuo, kas vyksta už Žemės ribų, tačiau be galo mėgavosi filmo kūrimo procesu.
„Ar jūs įsivaizduojate, ką reiškia užsidėti tikrą astronauto kostiumą? Patirti nesvarumo būseną? Jaučiausi kaip mažas berniukas, gavęs toną saldainių. Būčiau sutikęs dirbti ir be jokio atlygio, kad tik filmo kūrėjai duotų prisiliesti prie visų tų žaisliukų, kurie tiria kitas planetas ir keičia mūsų gyvenimus“, – juokiasi J. Gyllenhaalas.
Trileris „Gyvybė“ pasakos apie šešis Tarptautinėje kosminėje stotyje dirbantis astronautus, kurie ima tirti iš Marso gautą mėginį. Jame, pirminiais mokslininkų duomenimis, gali slėptis žmonijai iki šiol nežinoma gyvybės forma. Prielaida pasitvirtina: mėginyje randamas vienaląstis organizmas. Pirminis astronautų jaudulys ir susižavėjimas dar labiau išauga, kuomet ląstelė, paveikta stoties laboratorijos sąlygų, ima dalintis ir augti. Netrukus astronautai jau stebi žemiškos žolės ūglio formą įgavusį padarėlį ir neabejoja radę nepaneigiamų įrodymų, kad žmonės Visatoje – ne vieni. Tačiau ar ši svetima gyvybės forma išties yra tokia nepavojinga, kokia atrodo? Ar gali būti taip, kad didžiausias žmonijos atradimas netrukus pavirs didžiausia žmonijos grėsme?
Naujausi komentarai