Pergalė „Lietuvos talentuose“ sutvirtino žavaus žonglieriaus įžadus cirkui Pereiti į pagrindinį turinį

Pergalė „Lietuvos talentuose“ sutvirtino žavaus žonglieriaus įžadus cirkui

2017-04-23 02:03

Aštuoniolikmečio alytiškio Kasparo Bujanausko svajonė – būti pasaulinio garso cirko žonglieriumi – įgavo sparnus. Vaikinas tapo TV3 projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtoju ir pelnė 10 tūkst. eurų prizą.

Pergalė „Lietuvos talentuose“ sutvirtino žavaus žonglieriaus įžadus cirkui
Pergalė „Lietuvos talentuose“ sutvirtino žavaus žonglieriaus įžadus cirkui / K. Kavolėlio / BFL nuotr.

„Dabar tikrai jaučiu įsipareigojimą būti geru žonglieriumi. Cirkas man visada buvo „faina“, o po „Lietuvos talentų“ pamačiau, kad žmonės vertina tai, ką darau, nelaiko nesąmonėmis, ir dar labiau norisi tai tęsti. Stengsiuosi toliau tobulėti“, – „TV dienai“ sakė K. Bujanauskas, kurio talentu nesuabejojusi D. Ibelhauptaitė dar atrankose paspaudė „auksinį“ mygtuką.

– Kas buvo jūsų paties favoritai superfinale?

– Fausta. Aš pats antri metai groju būgnais, o ji, būdama tokio amžiaus, taip nuostabiai groja – buvau už ją. Ji buvo verta laimėjimo, kiti iš superfinalo – taip pat, bet visiems prizų nebuvo numatyta.

– O kam skirsite savąjį?

– Cirko studijoms Kanadoje, Monrealio cirko mokykloje, arba kitoje, Europoje. Tikiuosi prizą tinkamai investuoti į ateitį.

Cirkas man svarbiausias – gyvensiu juo, tad kitų mokslų ne taip ir prireiks.

– Kaip į cirką atėjote?

– Mano tėvai – cirko žmonės, čia ir susipažino, taip ir aš visą gyvenimą cirke praleidau. Mano tėtė buvo fakyras, laipiodavo ant stiklų, kardų, dabar jis gyvūnų – ponių, žirgų – dresuotojas. Mama buvo oro gimnastė, o dabar vadovauja cirko studijai „Dzūkija“. Toks ir mano likimas – pamilau šį meną.

– Kuo jus žavi cirkas?

– Visapusiškumu. Tai muzika, šokis, aktorystė viename.

– Ar dėl cirko nenukentėjo mokslai?

– Dėl projekto teko praleisti pamokų. Mokslai svarbu, be išsilavinimo niekur nesidėsi, bet cirkas man svarbiausias – gyvensiu juo, tad kitų mokslų ne taip ir prireiks.

– Susiduriate su nuomone, kad cirko artisto darbas – nerimtas?

– Darbas tikrai rimtas, jaučiu palaikymą, o nepatenkintų visada buvo ir bus, kaip ir manančių, kad ne aš turėjau laimėti. Ką darysi – visiems neįtiksi.

 

– Kiek laiko skiriate žongliravimui?

– Daug, nes reikia palaikyti turimus įgūdžius, jau išmoktų triukų techniką ir mokytis naujų. Visa tai užima didžiąją dienos dalį.

– Kokie jūsų pomėgiai be cirko?

– Groju roko grupėje mušamaisiais, dėl to ir panaudojau tai superfinalui. Bet tai mano hobis, nesirengiu su muzika sieti savo ateities.

– Kokie yra cirko artisto darbo pranašumai ir trūkumai?

– Atrodo, dirbi pusvalandį per dieną, žiūrovams gražu, atrodo paprasta, bet realus ir didelis darbas vyksta ne arenoje, o už jos. Bet man tai patinka ir aš savo darbu mėgaujuosi. Aš visada save įsivaizdavau keliaujantį su cirku, nes visada taip buvo. Ir niekada nebuvo nusibodę. Tos kelionės galėtų atrodyti ir trūkumas – nepastovumas išvargina, bet keliaudamas pamatai daug įdomių vietų, susipažįsti su įvairiais žmonėmis.

– Ateitį siejate su Lietuva?

– Taip, neketinu pamiršti Lietuvos, rengsiu čia pasirodymus. Be to, cirko sezonas būna vasarą arba žiemą, o po kelionių, rudenį ar pavasarį, matyt, grįšiu į Lietuvą, taigi tikrai reikės turėti čia trobelę.

– Kas cirko pasaulyje jums yra pavyzdys?

– Visad pavyzdžiu laikiau ir lygiuojuosi į dabar jau baigusį karjerą žonglierių Anthony Gatto. Man jis atrodo tiesiog genialus.

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra