Keturias kadencijas – net šešiolika metų Seimo nare buvusi poetė, verslininkė D. Teišerskytė su džiaugsmu prisimena visus tuos metus. Ją ir dabar, po beveik ketverių metų pertraukos, partija kviečia sugrįžti į sąrašus, bet pati abejoja, ar dar pasiryš tokiam žingsniui: „Vis dėlto mano metai mane slegia. O Seime reikia dirbti pilnu pajėgumu, kad pateisintum žmonių lūkesčius.“
Tik pernai baigėsi ir ilgus metus trukęs jos skyrybų procesas su vyru Anatolijumi Čupkovu, nors dvasinės skyrybos, kaip pati sako, įvyko dar trečiosios kadencijos metu – kai staiga iširo idealia laikyta, trisdešimt metų kartu pragyvenusi jų pora. „Tikrai ne Seimas sugriovė mano šeimą. Tiesiog taip atsitiko. Ir aš nieko nekaltinu. Pati gal kalta – mažai dėmesio skyriau šeimai, – prisipažįsta. – Seime ilgą laiką niekas net nežinojo mano problemų. Tik kad aš tuo metu buvau labai sublogusi ir turėjau meluoti, kad laikausi stebuklingų dietų. Aš dar vieną kadenciją laimėjau per visus tuos didžiuosius perversmus. Todėl galiu sakyti, kad tai nepalietė mano politinės karjeros visiškai.“
Renginių ir privačių švenčių vedėja D. Meiželytė neslepia, kad išrinkta į Seimą pradžioje jautėsi ne savo vietoje. Teko kardinaliai keisti įprastą gyvenimą: „Garderobą, dienotvarkę, režimą – viską pakeisti iš pagrindų. Numečiau gal aštuonis kilogramus iš karto, kaip per gerą įsimylėjimą.“ Deja, stačia galva nėrus į darbus, subyrėjo santykiai su ilgamečiu širdies draugu.
2008-2012 metų Seimo kadencija aktorei A. Baukutei kainavo ir atsisveikinimą su teatru, ir subyrėjusią santuoką. Ji iki šiol jaučia besivelkantį patyčių šleifą, o grįžimas į aktorystę buvo lėtas.
Ką reiškia būti garsiu, atpažįstamu politiku ir staiga likti už borto – be Seimo, be politinio posto? Koks jausmas būti nebereikalingu? Ir į kokias naujas veiklas nerti, kad pavyktų užsimiršti arba atrasti save iš naujo?
Apie visa tai – laidoje „Visi mes žmonės“, šiandien 19.30 val. per TV3.
Naujausi komentarai