Ruginienė: ne Žemaitaitis mane paskyrė, ne jis ir atleis | Diena.lt

Ruginienė: ne Žemaitaitis mane paskyrė, ne jis ir atleis

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
keidanskas

,,Tas prakeiktas nuolankumas''.Tai ką ji nemato,kad nuosėda ją pačią let' ne let' patvirtino,tai dabar jam atitarnaut puola už tai jau pieskinant Žemaitaitį?O ką tik gyrė,kad puikiausiai su juo sutaria...Manyčiau ,kad ne mano vieno akyse krenta toks neblogas buvęs moteriškės įvaizdis.Taigi aiškiausia matosi,kad nuosėdą kokia tai pokiliminė ranka vairuoja.Tiedu ministrai juk nepartiniai,kuo gi jie kliūva?Žinant Žemaitaičio charakterį ir palaidą liežuvį,jo tramdymui ar netgi eliminavimui ir sugalvota ši atrakcija.Na pafantazuokim-nemuniečiai nutyli šį spjūvį ir jūs galvojate,kad nuo jų atsikabins provokatoriai ?Paksas ,dar kojų neapšilęs,per greit ėmėsi priemonių daryt tvarką,Ramūnas irgi paskubėjo su LRT hidros galvomis ,oŽemaitaitis užlipo ant to paties grėblio su auditų grėsme.Po rinkimų nuo žaizdų pridvėsęs drakonas pakilo į lemiamą mūšį ...O čia ir nuosėda šast jo pusėn.
3
0
Žemaitaiti pirm

Kažkokia rusiška matrioška spardo Žemaitaitį, šaiposi iš jo ir Aušros bei visos tautos. Visiškai nesuprantamas reikalavimas reiškiantis kad visi Aušriečiai yra kažkokie nusikaltėliai ir jiems vyriausybėje nevieta. Kas ką šantažuoja. O dviratininkui nuosėdai galima tik pasakyti - bardaką darai Lietuvoje. Įdomu kieno užsakymu.
2
-1
Eik eik

Negi ne tiems patiems raudoniems tarnaujant, ne tuos pačius raudonus mylit
2
0
Gaila

kad Inga nemato, kad ją Prezikas zemina iki plintuso, nes Jis formuoja vyriausybę, o ne Ji. Vienakart pažemino, tai bus ir daugiau. Socialdemokratai pasvarstytu apie apkaltą Prezikui, tai viskas susitvarkytu. Palucką sunaikino, kad aklai neklausė Preziko.
5
-2
Nemuno dešra

pasirodo Eločkai jau darosi bloga nuo dešros ir dešragalvių
3
-2
Travis

Tapau kriptovaliutų influenceriais ir prekiautojais apsimetusių plėšikų, kurie iš mano įmonės pavogė milijonus USDT, auka. Nepaisant maldavimų ir valdžios institucijų, negalėjau atgauti lėšų. Tada kreipiausi į „turto susigrąžinimo specialistus“, tačiau jie tik reikalavo begalinių mokesčių, be rezultatų. Galiausiai forume aptikau diskusijas apie „Trustwavehackerstech“ (TWHT), kuriose žmonės iš skirtingų šalių dalijosi, kaip atgavo pavogtus pinigus. Nors iš pradžių dvejojau, susisiekiau su jais per „Trustwavehackerstech2 @ gmail com“. Po daugybės patikinimų ir įrodymų sutikau su jų sąlygomis. Mano palengvėjimui, TWHT sėkmingai atgavo kiekvieną prarastą centą. Jie buvo profesionalūs, patikimi ir taupė laiką. Rašau šią apžvalgą, kad padėčiau kitiems išvengti sukčiavimo ir žinočiau, kad yra reali pagalba. Pasidalijimas šia apžvalga gali išgelbėti ką nors kitą nuo finansinio žlugimo.
0
-6
bbd

dusk dalbojobe
2
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)

Psixologas

Durnas buvai,durniu ir likai.Rado kuo girtis.Cha,cha,cha.
4
0

In reply to by Svečias (nepatvirtina)