Pradžioje gaunama informacija iš savivaldybių, iš kitų institucijų, kaip atitinkami objektai yra suskirstyti į kokio pavojingumo lygius, aiškino jis.
„Šitas objektas nebuvo pavojingų objektų sąraše, bet tai šiuo atveju yra ne mūsų kaltė“, – sakė S. Greičius.
S. Greičiaus teigimu, PAGD daugiausia kliaunasi informacija, gaunama iš atitinkamų institucijų.
„Mes neturime tokios kompetencijos eiti į nenaudojamas ar net naudojamas patalpas, jei neturime pagrįstų įtarimų. Mes šiuo atveju disponuojame ta informacija, kurią gauname tiek iš savivaldos, tiek iš kitų institucijų“, – komentavo jis.
ELTA primena, kad spalio 16-osios naktį Alytaus miesto padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ kilo didžiulis gaisras. Degė apie 2 tūkst. kvadratinių metrų ploto sandėliai, kuriuose laikomos naudotos padangos. Gaisrą gesino ugniagesių pajėgos iš Alytaus, Kauno, Lazdijų, Vilniaus, Varėnos ir Marijampolės.
Daugiau kaip po savaitės, praėjusį penktadienį, pranešta apie gaisro gesinimo darbų pabaigą.
Gaisravietėje ir apylinkėse kelias dienas buvo gerokai padidėjęs oro užterštumas. Pasak sveikatos apsaugos specialistų, gaisro metu išsiskyrusių nuodingųjų medžiagų sukelti padariniai žmonių sveikatai gali būti jaučiami ir po dešimtmečio.
Antradienį Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pranešė, kad gaisro paveiktose teritorijose užterštas pienas, ir uždraudė ūkininkams iš aplink gaisravietę esančių teritorijų jį parduoti, naudoti žmonių maistui ar gyvulių pašarui.
Naujausi komentarai