Kauno miesto taurė atiteko „Shodan“ komandai iš Klaipėdos

2011-12-20 18:22
Kauno miesto taurė atiteko „Shodan“ komandai iš Klaipėdos / Luko Kubiliaus nuotr.

Kaune vykusiose atvirose Kauno miesto karate kiokušin jaunių-suaugusiųjų taurės varžybose „Shodan“ mokyklos kovotojai pelnė 1-ąją vietą komandinėje įskaitoje.

Varžybose startavo virš 200 dalyvių iš 10 Lietuvos karatė kiokušin mokyklų. Shodaniečiai surinko 72.5 taškus ir visai nedaug aplenkė Kauno „Katana“ klubą, kuris surinko 70 įskaitinių taškų bei 50 taškų surinkusius Kauno „Rifo“ komandos kovotojus.

Suaugusiųjų amžiaus grupėje čempioniu tapo Dainius Karnišauskas; sidabrą iškovojo Žygimantas Žukauskas, Aidas Pašilis bei Aurimas Misevičius. Bronzą laimėjo Arnoldas Stanius.

Jaunių amžiaus grupėje absoliučioje merginų kategorijoje nepralenkiamos buvo shodanietės, kurios eliminavo visas varžoves atrankinėse kovose ir vietas ant podiumo pasidalino tarpusavyje – čempione tapo Viktorija Mockutė, sidabrą iškovo Rita Kasparavičiūtė, bronzą Gintarė Tydikaitė. Vaikinų jaunių tarpe bronzą laimėjo Arnoldas Petkus.