Kaip iš tikrųjų atrodė Džekas Skerdikas? Pereiti į pagrindinį turinį

Kaip iš tikrųjų atrodė Džekas Skerdikas?

2011-09-06 14:15
Kaip iš tikrųjų atrodė Džekas Skerdikas?
Kaip iš tikrųjų atrodė Džekas Skerdikas? / discovery.com nuotr.

Ploni plaukai, gilios pilkos akys, raudona spuoguota nosis – štai kaip turėjo atrodyti vienas garsiausių žudikų istorijoje – Džekas Skerdikas. Prie tokių išvadų prieita išanalizavus policijos archyvus.

Pensijoje esantis britų policijos detektyvas Trevoras Marriottas surinkęs visus įrodymus pareiškė, kad vienas iš žiauriausių žudikų galėjo būti 54 metų vokiečių jūros prekybininkas, kuris žudymus vykdė 1888 metų rugpjūtį-lapkritį, praneša discovery.com.

Džekas Skerdikas per keturis mėnesius Londone nužudė mažiausiai penkias moteris, kurių kūnai buvo žiauriai suniokoti, trūko kai kurių kūno dalių.

Džeko Skerdiko pravardė nusikaltėliui prilipo po to, kai žiniasklaida ir policija gavo taip pasirašytus laiškus.Džekas Skerdikas dingo taip pat staigiai, kaip ir prasidėjo žudymai. Dėl to ši asmenybė išliko viena iš labiausiai mistika apgaubtų nusikaltėlių istorijoje.

Po 123 metų nuo pirmos žmogžudystės buvo keliamos versijos apie 200 galimų žudikų tapatybes. Tarp jų buvo ir „Alisos stebuklų šalyje“ autorius Lewisas Carrollas, princas Albertas Victoras ir seras Johnas Williamsas.

Pasak detektyvo T.Marriotto, yra keletas faktorių, kurie rodo, kad Džekas Skerdikas buvo vokietis pirklys.

„Pavyzdžiui, pirklys nešiojosi ilgą aštrų peilį, kokiu buvo nužudytos moterys“, - teigė buvęs policininkas. Vokiečiui Feigenbaumui buvo skirta mirties bausmė elektros kėdėje už jo draugės Julianos Hoffman nužudymą 1896 metais.

Detektyvas savo darbą pradėjo nagrinėdamas asmenybes, kurios galėjo tuo metu būti Whitechapel apylinkėse Londone, kur įvyko žudymai.

Kadangi nuo Londono dokų iki šios vietos yra mažas atstumas, jūreiviai pakliuvo į įtariamųjų sąrašus.

Išsiaiškinta, kad pirklys Feigenbaumas, kuris jau buvo 200 įtariamųjų sąraše, nužudymų metu lankėsi Londone.

„Jis buvo įdarbintas kaip jūrininkas pirklys „The Nordeautcher Line“ kompanijoje, kurios laivai tuo metu buvo Londone“, - pasakojo T.Marriottas.

Kaip įrodymą buvęs detektyvas panaudojo ir 1896 metų „National Police Gazette“ raportą, kuriame aprašytas vokiečio prisipažinimas dėl draugės nužudymo.

„Ilgus metus kenčiau nuo ligos, kuri kėlė nesveiką aistrą: ši aistra man liepė žudyti ir niekinti moteris, kurios pasitaiko mano kelyje. Tuo metu negaliu savęs kontroliuoti“, - prisipažino vokiečių pirklys.

Kol kas jokių Feigenbaumo atvaizdų nėra rasta, tačiau policininkas sudarė galimo Džeko Skerdiko fotoportretą. Vyras buvo tamsių plaukų, pilkų akių ir vidutinio dydžio galva. Jo nosis buvo spuoguota, o dantys prasti, kairėje pusėje beveik iškritę. Ant dešinės rankos buvo ištatuiruotas inkaras, po kairiu keliu buvo apvalus įgimtas randas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra