Viešojo transporto bilietų kainos, lyginant su pensijomis, minimaliais atlyginimais ir bedarbio pašalpomis, yra išties per didelės. Kuo brangiau - tuo mažiau juo naudojamasi.
Sprendžiant pagal dabartinį ekonomikos lygį besinaudojančiųjų viešuoju transportu turėtų daugėti. Pabrangus degalams ir esant sunkmečiui, nuosavo transporto gatvėse turėjo sumažėti. Tačiau matome, kad to neįvyko.
Pajamos sumažėjo, bet kaip riedėjo savaitgaliais automobiliai gatvėmis ir į pajūrį, taip ir teberieda. Kažkas negerai su mūsų ekonomika. Visi rėkia, kad valdžia smaugia, bet gyvenimas teberieda tuo pačiu grioveliu.
Sovietmečiu sakydavo, kad tokie žmonės gyvena ne pagal pajamas. Tai ir suprantama, kad buvo dirbtiniai pluoštai, drobės, mėsos kombinatai, iš kurių vogė ir statėsi namus.
"Gali parsinešti" reiškė žmogaus aukštesnį pragyvenimo lygį ir aplinkinių pagarbą jam. Dabar nebėra iš ko vogti. Bet, kaip ir sovietmečiu, verkiame, kad blogai gyvename.
Pasakykite, mielieji, iš kur dabar žmonės prasimano pinigų, jeigu tokia negailestinga valdžia ir taip sunku gyventi? Gal ir čia tie nenaudėliai emigrantai taškosi savo eurais? O gal didesnė dalis šalies gyventojų verčiasi kontrabanda? Kas atsakys?
Naujausi komentarai