Statybininkai šaligatvius, kuriais vaikšto pėstieji, įrengia tokio paties pločio, kaip tarybiniais laikais. Bet juk sovietmečiu nebuvo tiek automobilių ir tokių ligų, kokios yra dabar.
Aš gyvenu Baltijos pr. 21, priešais yra 13-asis namas. Ten irgi įrengė tuos pėsčiųjų šaligatvius. Ir ką jus galvojate?
Šaligatviai – keturių plytelių pločio. Vienas automobilis privažiuoja prie pirmojo aukšto langų ir galine automobilio dalimi užima plotą per dvi plyteles.
Praeiviui lieka tik siauras tarpas.
Be to, šalia šaligatvio esantys žalieji plotai nebeapsodinami gėlėmis, kadangi pabrango vanduo, reikalingas laistymui, o ir tos gėlės – ne tokios jau pigios.
Na ir ką, eina žmogelis, šuniu vedinas. Šuo ant to žaliojo ploto pritupia, reikalus atlieka.
Man dažnai tenka eiti į prekybos centrą, todėl tokią situaciją matau beveik kasdien.
Juk reikia ir pamąstyti. Nesvarbu, kad sovietmečiu buvo toks siauras šaligatvis, bet laikai keičiasi, gal reikėtų įrengti platesnius tuos penkių šešių plytelių pločio šaligatvius?
Jeigu jiems brangios plytelės, atsiprašau, bet tai – ne mano problema.
Ir dar nesuprantu, ar tiems, kurie laiko vairavimo egzaminus, nesakoma, jog automobilius reikia statyti priekiu į pirmo aukšto langus, o ne galine dalimi?
Na, taip, gal vairuotojui patogiau išėjus sėsti į mašiną ir išvažiuoti. Bet kaip turi jaustis gyventojai, kai jiems ypač vasarą į langus paleidžia dyzelinius dūmus?
O kaip turi jaustis kiti kaimynai ar praeiviai?
Pagalvokite, ateis karšti orai, o gyventojai toliau statys automobilius užpakaline dalimi ir dar užims pusę šaligatvio. Absurdas.
Kaip galima daryti tokius siaurus takus ir nemąstyti? Mane visa tai labai piktina.
Naujausi komentarai