Šveicarų žigolo prisipažino Pereiti į pagrindinį turinį

Šveicarų žigolo prisipažino

2009-03-09 19:27
Šveicarų žigolo prisipažino
Šveicarų žigolo prisipažino / AFP nuotr. H.Sgarbi apgavo ne vieną Europos turtuolę.

Šveicarų žigolu pramintas Helgo Sgarbi pirmadienį prisipažino apgaudinėjęs ir šantažavęs turtingas meilužes, tarp jų - turtingiausią Vokietijos moterį BMW kompanijos savininkę Susanne Klatten.

Moteris neįtarė esanti apsukraus sukčiaus suviliota net tuomet, kai šis jos paprašė pinigų - nei daug, nei mažai - 7,5 mln. eurų (beveik 26 mln. litų). Pinigai - neva mafijos reikalaujamai išpirkai sumokėti. Patikli milijardierė šią sumą meilužiui atnešė grynaisiais, nes norėjo jį išgelbėti nuo mirtino pavojaus už neva per jo padarytą avariją suvažinėtą mafijos boso vaiką.

Vedusios S.Klatten akys atsivėrė tik tuomet, kai meilužis pareikalavo dar daugiau milijonų. Nekantrus aferistas pagrasino paviešinti nuotraukas ir filmuotą medžiagą su pikantiškomis meilės scenų detalėmis, jei tuoj pat negausiąs 40 mln. eurų (138 mln. litų).

Moteris nesutriko ir parašė skundą Miuncheno prokuratūrai, o pati su lagaminėliu atvyko į sutartą pinigų perdavimo vietą. Nusikaltėlio ten jau laukė policija.

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų