Eilinis Rio de Žaneiras-Paryžius reisas. Nutrūkę 228 žmonių gyvenimai. Atostogautojai, keliautojai, medaus mėnesį leidžiančios poros, verslo žmonės ir šeimos. Lėktuvo nuolaužų ir aukų paieškas vykdančios oro ir jūrų pajėgos teigia, kad išlikusių gyvų paslaptingai dingusio "Air France" lėktuvo keleivių rasti nesitikima.
Tarp „Air France“ lėktuvo keleivių - karališkosios šeimos atstovas, paskutiniojo Brazilijos monarcho palikuonis Pedro Luisas de Orleans de Braganca, kuris buvo ketvirtasis eilėje į Brazilijos sostą. 26-erių vaikinas skrido į Liuksemburgą, kur dirbo banke, po atostogų tėvynėje.
Marcelo Parente, energingas Rio mero kabineto vadovas, tikėjosi pailsėti Paryžiuje su savo žmona. Adriana Van Slouijs, „Petrobras“, didelės brazilų naftos įmonės darbuotoja, ilgai dvejojo, ar keliauti, ar apskritai skristi lėktuvu. Galiausiai ji įsėdo į AF 447. Brazilas, dirbantis “Michelin“ kompanijoje, Luiz Roberto Anastacio, ką tik buvo paskirtas šios Prancūzijos įmonės prezidentu Pietų Amerikos regione. „Michelin“ gedi dar dviejų savo darbuotojų: Antonio Gueiros, informacinių technologijų direktoriaus Rio de Žaneire, ir Christine Pieraerts, Prancūzijoje dirbusios inžiniere, tačiau šįkart keliavusios tiesiog pailsėti.
Prancūzų pora, 41-erių Isabelle ir 44-erių Yvan Hochabaeff, į Braziliją išvyko pagaliau susikaupus reikiamam aviakompanijos mylių skaičiui - jas "uždirbo" Yvan, dažnai skraidęs darbo reikalais. Pas draugą, vedusį brazilę, jiedu svečiavosi dvi savaites. Į kelionę, apie kurią svajojo daugelį metų, išvykę nardymo entuziastai savo 15-metę dukrą paliko senelių globai.
Tarp aukų - net dešimt prancūzų įmonės CGED darbuotojų (25-40 metų amžiaus) ir devyni juos lydėję asmenys. Jiems kelionė į Braziliją buvo įteikta po ypač sėkmingų įmonei metų. Sunkų jų darbą vainikavusi svajonių kelionė baigėsi tragedija.
Vokietija gedi 26 savo piliečių. Tarp jų - šalies architektūros žvaigžde vadintas Moritz Kock, arba Erich W. Heine, vienas iš „ThyssenKrupp“ grupės vadovų.
Kitų aukų pavardės mažiau žinomos visuomenei, tačiau jų istorijos - ne mažiau jaudinančios. Kaip kad Haraldo W., keleivio, kuris ketino vesti brazilę ir norėjo grįžti į Vokietiją sutvarkyti santuokai reikalingų dokumentų. Sužadėtinė jį išlydėjo į oro uostą - amžiams...
Bianca Machado Cotta ir Eduardo de Melo į Paryžių išvyko iškart po savo vestuvių, išlydėti 500 savo svečių. Jaunavedžiai nė neabejojo, kad Prancūzijos sostinėje praleistas medaus mėnuo bus viena įsimintiniausių jų gyvenimo akimirkų.
Katastrofa išskyrė kitą jaunavedžių porą - Aną Negra ir Javierą Alvarez Quero. Susituokę gegužės pradžioje, jie Brazilijoje praleido medaus mėnesį. Trejus metus Dubajuje gyvenanti šeima grįžo atskirai - Javieras ankstesniu reisu, o Ana nusprendė pratęsti atostogas ir per Paryžių užsukti pas Katalonijoje gyvenančius tėvus. Piktas likimo pokštas - prieš sutikdamas Aną Javieras jau buvo netekęs sužadėtinės, mirusios nuo staigios ligos.
Prancūzų šeima - Jean-Claude ir Yvonne - niekada nekeliaudavo kartu. Nuo pat vaikų gimimo jiedu skrisdavo atskirais lėktuvais tardami, kad jei įvyktų katastrofa, vaikai turėtų bent vieną iš tėvų. Atskrirai jie grįžo ir šįkart - tik ketvirtadienį į Paryžių grįžusi Yvonne nesulaukė lemtingąjį skrydį pasirinkusio vyro.
61 metų britas Arthuras Coakley turėjo grįžti anksčiau, tačiau dėl perpildytų lėktuvų kelionę teko atidėti. Vieta atsirado tik į mirtį nuskraidinusiame lėktuve.
Keletas žmonių į tragišką kelionę išvyko tiesiog lydėdami savo antrąsias puses ir ketindami kartu praleisti savaitgalį. Tai ir Isabelle Bonin, fizikos dėstytoja iš Bordo, vieno iš lėktuvo pilotų žmona. Sutuoktinius išlydėjo du jų sūnūs - 4 ir 8 metų.
Tarp aukų - dėstytojas Octavio Augusto Antunes, kurį mėnesiui pakvietė Cergy-Pontoise universitetas. Išvykęs su savo žmona ir trejų metų vaiku, jis Paryžiaus taip ir nepasiekė.
Trys jaunos airių medikės – 29 metų Eithne Walls, 26 metų Aisling Butler ir 28 metų Jane Deasy atostogavo Brazilijoje kartu su kitais savo bendramoksliais. Tik šie atostogas pratęsė Australijoje, o trys merginos panoro grįžti į tėvynę.
Negali nejaudinti 11-mečio brito Alexanderio Bjoroy istorija. Berniukas, praleidęs atostogas su Brazilijoje gyvenančia savo šeima, keliavo vienui vienas.
Naujausi komentarai