A. Fokino taurę išsaugojo studentai

2016-04-21 08:22

15-asis Aleksandro Fokino taurės futbolo turnyras, kaip ir praėjusiais metais, baigėsi „Klaipėdos universiteto“ komandos pergale.

KLFF nuotr.

Antrą kartą turnyro istorijoje trofėjų iškovoję uostamiesčio studentai finale 3:1 palaužė Klaipėdos „Koralo“ vienuolikę.

Visi įvarčiai krito iki pertraukos. 10-ąją min. taikliai spyręs Dovijus Česnulis, pasiuntė pirmą kamuolį į „Koralo“ vartų tinklą. 27-ąją min. rezultatą padvigubino Aldas Žernys. Gana greitai (31-ąją min.) rezultatą sušvelnino Robertas Šalkauskas. Tačiau intriga atvėso po Aurimo Skurdelio trečiojo įvarčio, kurį pasiekė 37-ąją min.

Po pertraukos abi komandos turėjo progų pasiekti įvarčių, tačiau puolėjų ir vartininkų akistatose triumfavo pastarieji.

„Koralas“ – stipri komanda, tačiau finale tikėjomės sunkesnės kovos, – sakė nugalėtojų komandos vadovas Marius Komovas. – Gal varžovai patyrė smūgį, kai pirmąjį kėlinį praleidę tris įvarčius. Džiaugiuosi saviškiais futbolininkais, kurie pastaruoju metu laimi visas Klaipėdos futbolo federacijos rengiamas varžybas.“

Trečiąją vietą iškovojo Klaipėdos „Baltai“, mažajame finale 2:1 palaužę kitą uostamiesčio ekipą – „Sarema“. Nugalėtojams po įvartį įmušė Egidijus Bucevičius (8 min.) ir Robertas Kaminskas (21 min.). Rezultatą sušvelnino Mantas Tėvelis (53 min.).

Turnyre kovojo 8 komandos. Iš A pogrupio į pusfinalį patekusios „Koralo“ ir „Saremos“ komandos, pranoko Gargždų „Pramogas-Ąžuolą“ ir Kretingos „KKT“. B pogrupyje sėkmingiausiai kovojusios „Klaipėdos universiteto“ ir „Baltų“ ekipos už borto paliko Plikių „Sakuoną-Plikius“ ir Klaipėdos „EDM Statybą-Sendvarį“.

Pusfinalyje „Koralas“ pranoko „Baltus“ 5:2 (2:1), o studentai susitikime su „Sarema“ išplėšė bilietą į finalą po baudinių. Rungtynėms pasibaigus buvo lygu 3:3, o smūgiuojant nuo 11 m žymės „Klaipėdos universitetas“ buvo taiklesnis 5:3.