"Milano" futbolininkai iškovojo "Trofeo Berlusconi" taurę

2011-08-22 17:36
"Milano" futbolininkai iškovojo "Trofeo Berlusconi" taurę / Scanpix.ee nuotr.

Sekmadienį Milano miesto „San Siro” stadione vyko draugiškos rungtynės „Trofeo Berlusconi” taurei laimėti. Jose susitiko „Milan” ir Turino „Juventus” komandos.

Šiose varžybose į priekį jau 9-ą minutę išsiveržė šeimininkai „Milan” futbolininkai. Pastarojo klubo gretose fantastišku smūgiu pasižymėjo saugas Kevinas Prince'as Boatengas.

23-ą rungtynių minutę „Milan” ekipa padvigubino turimą persvarą, kai baudos smūgiu kamuolį į Gianluigi Buffono vartus pasiuntė patyręs saugas Clarence'as Seedorfas.

„Juventus” komandai pavyko sušvelninti rezultatą 57-ą minutę, kuomet po Alessandro Del Piero perdavimo varžovų vartininką nuginklavo „senosios senjoros” naujokas Mirko Vučiničius. Taigi šios varžybos baigėsi 2-1 „Milan” ekipos pergale ir minėtąjį trofėjų virš savo galvos kėlė „Milan” ekipos futbolininkai.