Patyręs gynėjas grįžo į gimtąjį miestą

2020-02-25 13:39

Prieš Lietuvos futbolo sezono startą savo gretas stiprina ir A lygos, ir 1-osios lygos klubai. Tarp pastarųjų išsiskiria Kauno FC „Hegelmann Litauen“ ekipa. Kauniečiai, prie kurių vairo tarpsezoniu stojo patyręs strategas Artūras Ramoška, sudėtį papildė net keliais A lygoje rungtyniavusiais futbolininkais.

Praėjusią savaitę Kauno „Hegelmann Litauen“ sukirto rankomis su įvairiems A lygos klubams atstovavusiu 25 metų Klaudijumi Upstu. Buvęs Lietuvos jaunimo rinktinės saugas prisidėjo prie kito A lygoje praeityje žaidusio ekipos naujoko Aurimo Raginio. Šis 28 metų krašto saugas pastaruoju metu rungtyniavo Norvegijoje, o prieš tai net 61 mačą sužaidė A lygoje.

Abu naujokai pasirodė praėjusią savaitę vykusiose kontrolinėse rungtynėse su Alytaus „Dainava“. Kauniečiai šventė pergalę 2:0. 11-ą antrojo kėlinio minutę po Aurimo Raginio perdavimo galva pasižymėjo Rimvydas Lipnevičius. Antrąjį įvartį „Hegelmann Litauen“ futbolininkai pelnė dvikovos pabaigoje – 82 minutę po R. Lipnevičiaus smūgio kamuolys sudrebino „Dainavos“ vartų virpstą, o pakartotiniu smūgiu pasižymėjo Ernestas Mickevičius.

Šiandien prie Kauno klubo prisidėjo dar vienas patyręs futbolininkas. Gynybos grandį sustiprino Mantas Fridrikas. Praėjusį sezoną 189 cm ūgio gynėjas rungtyniavo A lygoje, vilkėdamas „Panevėžio“ ekipos marškinėliais. Anksčiau aukštas 189 m žaidėjas ne vienerius metus atstovavo legendinei Kauno FBK komandai, trumpai krimto legionieriaus duoną Danijos Odensės „Fyn“ ekipoje. Sugrįžęs į Lietuvą, Mantas sulaukė „Šiaulių“ klubo dėmesio, o vėliau pravėrė ir Vilniaus „Žalgirio“ duris, bet ilgą laiką buvo skolinamas Utenos „Uteniui“, vėliau apsivilko Kauno „Spyrio“ bei Klaipėdos „Atlanto“ marškinėliais. M.Fridrikas yra debiutavęs ir Lietuvos nacionalinėje rinktinėje. 2010-aisiais futbolininkas pasirodė aikštėje kontrolinėse rungtynėse su Vengrija.

Prieš tai komanda sukirto rankomis su perspektyviu krašto gynėju aštuoniolikmečiu Roku Rasimavičiumi. Šis jau spėjo debiutuoti A lygoje, vilkėdamas Kauno „Stumbro“ marškinėliais, bei atstovavo Lietuvos U17 ir U19 rinktinėms.

Naujokas debiutuos jau artimiausią šeštadienį kontroliniame mače išvykoje su buvusia ekipa „Panevėžiu“.