L.Grinčikaitė – Vilniaus čempionė

2010-01-15 07:47
L.Grinčikaitė – Vilniaus čempionė / Š.Mažeikos (BFL) nuotr.

Klaipėdos sprinterė Lina Grinčikaitė, pasiekusi tarptautinio lygio rezultatą – 7,37 sek., lengvai laimėjo Vilniaus lengvosios atletikos čempionato 60 m rungties varžybas.

Greičiausios Lietuvos bėgikės treneris Edmundas Norvilas įsitikinęs, kad esant pajėgesnėms varžovėms auklėtinė distanciją būtų įveikusi greičiau.

Antrąją vietą finale užėmė kaunietė Silva Pesackaitė – 7,72 sek., trečiąją – vilnietė Natalija Valetova – 7,95 sek.

„Tačiau ir šiuo rezultatu džiaugiamės, – neslėpė specialistas, – nes toks laikas garantuotų kelialapį į pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatą“.

Klaipėdietė po pergalės nešokinėjo iš džiaugsmo, nes gerai žiemos sezoną pradėjusi sportininkė jau yra iškovojusi kelialapį į Katarą, kur susirinks greičiausi planetos bėgikai.

„Vyksiu į čempionatą“, – patvirtino geriausia praėjusių metų Lietuvos lengvaatletė, pažadėjusi kuo geriau jame pasirodyti.

Vakar uostamiesčio greitakojė rungtyniavo 200 m varžybose.

„Nei rekordų, nei aukštų rezultatų nesieksime, – prieš varžybas atviravo E.Norvilas. – Tiesiog 200 m rungtis mums bus treniruočių pobūdžio varžybos“.

60 m rungtyje jėgas mėgino ir klaipėdietis Martynas Alseika. Skirtingai nei moterys, varžytis susirinko beveik visi pajėgiausi šalies sprinteriai.

Atrankos varžybose distanciją įveikęs per 9,95 sek., uostamiesčio bėgikas pateko į finalą, kuriame liko šeštas.

„Martynas pajautė kojoje skausmą ir sumažino greitį“, – dėl auklėtinio nesėkmės, kai M.Alseika liko paskutinis, teisinosi E.Norvilas.

Vakar 60 m barjerinio bėgimo varžybose ruošėsi dalyvauti ir trečiasis mūsų miesto atstovas Artūras Janauskas.