Lietuvos lankininkai iškovojo Europos taurės varžybų bronzą mišrioje rungtyje

2011-04-16 00:35
Lietuvos lankininkai iškovojo Europos taurės varžybų bronzą mišrioje rungtyje / AFP nuotr.

Sėkmingai Turkijoje vykstančiame pirmajame šio sezono šaudymo iš lanko Europos taurės varžybų etape pasirodė Vladas Šigauskas ir Jelena Babinina.

Mišrių porų komandinių varžybų ketvirtfinalyje penktadienį Lietuvos sportininkai 148:147 nugalėjo Belgijos ekipą, pusfinalyje 150:153 nusileido Italijos lankininkams, o kovoje dėl bronzos 148:139 privertė pasiduoti turnyro šeimininkus Turkijos sportininkus.

Italų varžovais kovoje dėl mišrių porų aukso skriemulinių lankų grupėje šeštadienį bus rusai, kurie turkus pusfinalyje įveikė 142:138.
Šiame Europos taurės varžybų etape V. Šigauskas bronzą iškovojo ir asmeninėse varžybos, tik pusfinalyje 141:143 nusileidęs italui Herianui Boccaliui.