L. Kleizos šou padovanojo „Fenerbahce Ulker“ pergalę prieš „Barcelona“

2013-10-25 19:38
SportIN

Lietuvis Linas Kleiza surengė šou puolime, atkovojo svarbiausią kamuolį puolime, o Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2-0) namuose 75:70 įveikė praėjusį sezoną Eurolygos finalo ketverte žaidusią „Barcelona“ (1-1) ekipą.

Ispanijos vicečempionams du kartus beveik pavyko panaikinti dviženklę „Fenerbahce Ulker“ persvarą.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai pirmavo trečiajame kėlinyje 45:35, bet „Barcelona“ priartėjo iki metimo (46:44).

Tada sekė įspūdingas „Fenerbahce Ulker“ spurtas 14:0 (iki 60:44), prie kurio prisidėjo ir L.Kleiza, bet „Barcelona“ vėl sugebėjo sugrįžti (72:70 likus žaisti 20 sekundžių).

Emiras Preldžičius tada pataikė tik vieną baudos metimą iš keturių (73:70), tačiau kamuolį puolime atkovojo L.Kleiza ir šaltakraujiškais baudų metimais įtvirtino pergalę.

Nors pasirodė ne starto penkete, L.Kleiza surengė tiesiog įspūdingą šou puolime – per kiek daugiau nei 10 minučių aikštelėje pelnė net 18 taškų, pataikydamas beveik viską, ką metė.

Vėliau L.Kleiza savo statistiką kiek susigadino – viso žaidė 23 minutes, surinko 22 taškus (4/9 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir dar 2 parėmė.

„Fenerbahce Ulker“: Linas Kleiza 22, Luka Zoričius 12, Bojanas Bogdanovičius 11, Bo McCalebbas 10 (8 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 18, Ante Tomičius 16, Maciejus Lampe 13.