Pereiti į pagrindinį turinį

Įsimylėjau geriausią draugą. Ką daryti?

2013-09-15 17:00
shutterstock.com

Įsimylėjote savo geriausią draugą ar draugę? Nežinote, ar turėtumėte jam (ar jai) pasakyti apie savo jausmus, nes bijote prarasti draugystę? Patariame, ką daryti, jei draugui ar draugei pajutote šiltesnius jausmus nei tik draugystę.

1. Įsitikinkite, kad jūs tikrai jį ar ją įsimylėjote. Jei jūs tiesiog jam ar jai jaučiate šiltus jausmus, dar nereiškia, kad įsimylėjote. Mintis, kad galbūt įsimylėjote, gali paskatinti jūsų draugo ar draugės pasikeitęs elgesys. Pavyzdžiui, jei jis ar ji ėmė su kuo nors susitikinėti ir jums dėl to skiria mažiau laiko. Dėl dėmesio stokos galite imti pavyduliauti jo ar jos antrajai pusei ir manyti, kad įsimylėjote. Mintis apie daugiau nei draugystę taip pat gali paskatinti tai, kad kas nors yra pasakęs, kad jūs būtumėte puiki pora, ar tai, kad ką tik dvasiškai suartėjote. Neskubėkite pulti į jausmų liūną, palaukite keletą savaičių ir įsitikinkite, ar jūsų jausmai tirki, ar tik trumpalaikis susižavėjimas.

2. Jei tikrai įsimylėjote, įsitikinkite, kad tam tinkamas laikas. Net jei esate tikri dėl savo jausmų, prieš pasakant apie juos savo draugui ar draugei, gerai pagalvokite. Jei jis (ar ji) šiuo metu su kuo nors susitikinėja, galbūt verta nutylėti apie savo jausmus, juk nenorite griauti jo santykių. Be to, tokiu atveju rizikuojate prarasti ir jūsų draugystę. Taip pat neverta sakyti apie savo jausmus tuomet, jei jam (ar jai) šiuo metu sunkus laikotarpis. Palaukite, kol jis (ar ji) išspręs savo rūpesčius ir tik tada pasikalbėkite apie jūsų jausmus.

3. Jei nusprendėte jam (ar jai) prisipažinti mylint, pagalvokite, kaip tai padarysite. Taigi, jei jūs esate tikri, kad tikrai jį (ar ją) mylite ir kad laikas prisipažinti mylint yra tinkamas, tuomet svarbu pagalvoti, kaip pasakyti jam, ką jaučiate. Pirmiausia, suplanuokite laiką, datą ir vietą, kur jam tai pasakysite. Stenkitės, kad tuo metu būtumėte vieni. Pažvelkite jam į akis ir pasakykite, kad jaučiate jam (ar jai) daugiau nei tik draugystę. Nevartokite žodžio „myliu“, net jei manote, kad mylite. Šis žodis gali jį išgąsdinti, juk ši naujiena ir taip jam (ar jai) gali būti netikėta. Stenkitės kalbėti optimistiškai ir džiaugsmingai, nes jei kalbėsite liūdnai, jūsų draugas ar draugė gali reaguoti į tai kaip į blogą žinią.

4. Ką daryti, jei jis (ar ji) jus atstūmė? Net jei nesulaukėte atsako į savo jausmus, nenusiminkite. Juk jums nebereikia slėpti savo jausmų ir vien todėl turėtumėte jaustis geriau. Be to, dabar jūs tikrai žinote, ką jis apie jus ir apie jūsų santykius galvoja. Jūsų draugas ar draugė gali tikėtis, kad jūs abu pamiršite šį pokalbį ir vėl būsite gerais draugais. Tačiau jums tai gali būti ne taip paprasta, kaip norėtųsi. Jei jums skaudu, paprašykite, kad jis (ar ji) duotų jums šiek tiek laiko, ir galbūt po kurio laiko jūs vėl galėsite būti draugais.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų