Pereiti į pagrindinį turinį

Prastai jaučiatės? Gali būti, kad jus nužiūrėjo vampyrai

2015-11-02 19:00
A. Žabaliūnas A. Žabaliūnas A. Žabaliūnas A. Žabaliūnas

Ar tikrai mūsų sveikata ir nuotaika priklauso nuo mūsų pačių? Galbūt mus valdo mistinės jėgos, energiniai laukai, darantys neigiamą įtaką? Tai įtaria ne tik kaimo močiutės, bet ir mokslininkai.

Pavadino save valytoju

"Bioenergetikos analizė yra specifinė kūno ir proto terapija. Ji malšina chroniškus skausmus, koreguoja aplinkos poveikį, padeda atsikratyti depresijos, seksualinių problemų, įgauti bendravimo pilnatvės", – sako bioenergetikos specialistas Arūnas Žabaliūnas.

Arūnas atskleidžia darbo metodus: bioenergetikos specialistas skaito kūną, rezonuoja su jo energija, jaučia emocijas, klauso, girdi ir atsako. Pagal kūno kalbą surenka informaciją apie žmogaus asmenybę nuo praeities per dabartį iki ateities. Analizuojant indikuojamos tiek fizinės, tiek psichologinės traumos, siekiama pašalinti jų priežastis ir sugrąžinti energiją, meilę gyvenimui.

Pats A.Žabaliūnas spinduliuoja gera nuotaika ir optimizmu. Paprašytas prisistatyti, vyras atsako šmaikščiai: "Esu valytojas. Valau energetiką. Mane vadina bioenergetiku, bet aš nežinau, kas tai yra. Aš paprasčiausiai ieškau priežasties, kodėl žmonėms nesiseka, kodėl jie nenori gyventi."

A.Žabaliūno teigimu, svarbiausia yra išsiaiškinti, kas ir kodėl vyksta. Jis sako, kad dirba su nematomais dalykais, nes matomus žmonės patys gali paliesti ir susitvarkyti.

"Mes juk pojūčių būtybės. Tie, kuriems viskas gerai, pas mane nevažiuoja", – pabrėžia bioenergetikas.

Išduoda energijos dažnis

Penkerius metus užsiimantis beveik mistine veikla, A.Žabaliūnas pripažįsta, kad šiuo keliu pasuko gana netikėtai.

Jį išmetė iš darbo. Sumokėjo išeitinę kompensaciją. Buvo gegužės mėnuo.

"Aš pasidžiaugiau: valio! – juokiasi Arūnas. – Kai smegenys ilsisi, kai gali ramiai išsimiegoti ir nebūti ujamas, kai pats kuri savo gyvenimą, be didžiulių pastangų prasiplauna smegenys. Nurimsti. Tada pradedi eiti į priekį."

Arūnas pradėjo dirbti masažuotoju, vėliau, susipažinus su kai kuriais  žmonėmis jo kelyje, paėmė virgulę į rankas. Naudodamasis virgule, bioenergetikas nustato žmogaus energijos dažnį. Pagal tai, sako, galima gauti labai daug informacijos apie žmogų.

Profesorius Davidas Hawkinsas (1927–2012) knygoje "Galia ir jėga" pateikė vadinamąjį sąmonės žemėlapį – dažnių skalę su reikšmėmis. kai dažnis žemas, žmogus yra apsuptas zombių, jo gyvenimas – apgailėtinas, lygis – gėdingas, patiriamos emocijos – vien pažeminimas, procesas – eliminacija. Jeigu žmogaus energijos dažnis idealus, jis jaučiasi Dievo mylimas, jo gyvenimas sėkmingas, emocijos – tik teigiamos. Deja, paprastai žmogaus dažnis nėra idealus ir jį tenka suderinti.

Paklaustas, ar nebijo užsikrėsti bloga energija, A.Žabaliūnas atsako: "Kiekvieną kartą užsikrečiu ir kartu su tiriamuoju apsivalau. Aš jaučiu tą patį, ką ir jis. Kai jam gerėja – gerėja ir man. Mes kartu pasiekiame tą idealų energijos dažnį."

Žmonės pas bioenergetiką atvyksta dėl mitybos, meilės, verslo. Jie nori sužinoti, kodėl kyla problemų darbe, kokia komandos bioenergetika.

"Jeigu viso kolektyvo energijos dažnis yra idealus, vadinasi, jį lydi sėkmė. Jeigu žemas – komandos nariai apimti baimės ir nerimo. Atitinkamai pagal dažnio skalę galima pasakyti, kada darbuotojai problemas kuria, kada jas sprendžia", – aiškina A.Žabaliūnas.

Amžius – nesvarbu

Kiekviena gyva būtybė turi savo energetiką, kuri, deja, gali būti sujaukta, ir tai visai nepriklauso nuo amžiaus. Vos gimę kūdikiai gali būti nužiūrėti. Tai gali įvykti net gimdymo metu. Padariniai – kūdikio irzlumas, dažnas verksmas.

"Pas mus niekas nemoko suprasti, kas tu esi. Medicina šalina simptomus. Tai tas pats, kas trūkinėjančias namo sienas paslėpti po tinku. Bet tinkuotojas nėra statybos vadovas ir nemato, kad pamatai sutrūkinėję. Jis sutvarko tas sienas, nudažo, bet po metų jos vėl suskilinėja. Tokiu principu vadovaujasi mūsų medicina", – įsitikinęs Arūnas.

Jis gydė vyrą, kuris buvo patekęs į psichiatrijos ligoninę, nes skelbėsi esąs moteris. Bioenergetiko teigimu, vyras buvo apsėstas zombių ir vampyrų.

 

"Zombiai nėra tik mistinės būtybės. Tai žmonės, su kuriais susitinkame, bendraujame, galbūt dirbame kartu. Jie patys yra paveikti neigiamos energijos, bet to nežino", – pabrėžė A.Žabaliūnas.

Vampyrais gali būti ir mirusiųjų dvasios, vadinamos užstrigėlėmis. Jos minta žmogaus energija. Kuo žmogui blogiau, tuo joms geriau. Bioenergetikas tikina, kad vampyrų ir zombių galima atsikratyti, tačiau apsėstasis turi norėti keistis.

Terapijos metu būtinas pasitikėjimas, nes atsakymų ieškoma kartu.

Pas Arūną ateina žmonių, nugrimzdusių į gilią depresiją, nepatenkintų nei darbu, nei namais, tiesiog nuolat jaučiančių skausmą.

"Kam mes esame sukurti: kančiai ar meilei? Kai kurie galvoja, kad kančiai. Tokiems kentėti aš neuždrausiu, o su siekiančiaisiais meilės atsakymų ieškome kartu. Galimybių ją rasti yra, patirties, sugebėjimų – taip pat. Tad gal mes laimėsime? Dažniausiai laimime", – su šypsena tvirtina Arūnas.

Vis dėlto nemažai žmonių visa tai vertina skeptiškai. A.Žabaliūnas sako, kad skeptikai pas jį nevažiuoja. Atvykusiuosius tereikia stumtelėti, padėti atrasti priežastį, pamokyti patiems tvarkytis.

"Mano darbas – ieškoti atsakymų į klausimus. Jei, pavyzdžiui, beria spuogai – galima juos užpudruoti, bet jie neišnyks. Reikia pašalinti priežastį – sureguliuoti mitybą, ir spuogai nustos varginti. Tas pats ir su vidinėmis problemomis, vampyrais, zombiais. Yra specialių maldų, bet jose ir aš turiu dalyvauti kaip tarpininkas. Žmogaus noras, malda ir aš – mes trise veikiame ir atjungiame vampyrus ir zombius."

Kaip apsisaugoti nuo piktos akies?

Žmogaus fizinė ir emocinė būklė labai daug priklauso nuo jo atsparumo išorinėms jėgoms. Tai lemia ir poilsis, miego kokybė. Nuolat patiriamas nuovargis sujaukia žmogų, jis tampa neapdairus.

"Tada nesutelki dėmesio, pyksti, nebematai grožio pasaulyje. Eini, užkliūvi, griūni. Kai esi geros fizinės būklės ir gerai jautiesi emociškai, matai kliūtis ir jas apeini", – aiškina A.Žabaliūnas.

Stipraus ir pailsėjusio žmogaus energetika tvirta ir jis nepalaužiamas. Tokių vampyrai neliečia, jie renkasi silpnesnius. Silpnam daro įtaką ir šeima, aplinka.

"Miegantieji geopatogeninėje zonoje nepailsi, pervargsta ir nusilpsta. Ir viskas – tave jau galima valgyti", – perspėja bioenergetikas ir pateikia pavyzdžių.

Neretai žmogus save teisina, esą yra priklausomas nuo darbo, negali keisti nei gyvenamosios, nei miegojimo vietos, nei draugų. Psichologai tai įvardija kaip baimę palikti zoną, kurioje žmogus jaučiasi saugus, nors ir ne visada laimingas. Kartais pakanka pakeisti bent vieną aplinkybę, kad viskas stotų į savo vietas.

"Išsiaiškinome, kad vienas mano klientas darbe kentėjo nuo penkiolikos vampyrų. Klientą išgydžiau, bet, galvoju, kaip jam toliau elgtis tokiame kolektyve? Tačiau jau kitą dieną jis man paskambino ir pasakė: "Arūnai, aš pagalvojau, kad mano gyvenimas yra vienas, kodėl aš turiu tas erkes šerti? Išeinu iš darbo. Tegul jie vieni kitais minta", – energetikas prisipažįsta pats buvęs nustebintas.

Kur statyti lovą?

Žemės planeta yra pilna geopatogeninių zonų, linijų ir bangų, kurios susikirsdamos sudaro matricos tinklą, veikiantį mūsų energetiką. Vienos galingiausių ir pagrindinių – Hartmano, Curry, Witmano tinklai, požeminis vanduo, geologiniai lūžiai. Jie visi veikia mūsų kūną.

 

"Veikimas panašus į mikrobangų krosnelės: kai maistas šildomas joje, ląstelės juda milijoną kartų greičiau, todėl įkaista vos per porą minučių, bet tampa nevertingas. Maistas turi būti kaitinamas ant ugnies. Tas pats – ir su žmogumi. Žinoma, ląstelės nepradeda judėti milijoną kartų greičiau, bet statistika liudija: 57 proc. žmonių, miegančių geopatogeninėje zonoje, serga lengvomis ligomis, 33 proc. – sunkiomis, 4 proc. ištinka mirtis. Ir tik 5 proc. nė nesupranta, kas tai yra, ir jų šios zonos neveikia. Jeigu Hartmano tinklas miegant yra po galva – depresija garantuota", – tikina A.Žabaliūnas

Iš tiesų dažniausiai jaučiame, kur mums tinkamiausia vieta miegoti. Anot bioenergetiko, neišvengus geopatogeninės zonos, galima naudoti neutralizatorių, kuris veikia metro spinduliu ir vieta tampa nebekenksminga.

Žmonės bijo gražuolių

Žmogaus energetiką ypač keičia baimė. Ji formuoja mūsų elgesį, sustabdo nuo vienų ar kitų veiksmų.

Įveikus mus stabdančius barjerus, atsiveria platūs keliai siekiant tikslų. Baimė – gilus psichologinis jausmas, kurį paprastai žmogus prisiima nesąmoningai ir labai dažnai yra atėjęs iš vaikystės.

"Prisidirbti ir būti nubaustam – tai baimė, kurią dauguma susikuria nuo mažų dienų, o mes, suaugusieji, toliau ją nešiojamės", – pastebi A.Žabaliūnas.

Per bioenergetikos analizę specialistas, pasitelkdamas virgulę, pateikia tiriamajam daugybę klausimų, bet gali panaudoti ir baimių sąrašą. Pagal virgulės judėjimo kryptį sužinomas atsakymas: taip arba ne. Taip žmogus išsiaiškina savo baimes, kurių nė nemanė turintis. Šių baimių atsikratoma seanso metu sukalbėjus paprastą mantrą.

Energetikas atskleidžia, kad didžiausią baimę kelia gražūs vyrai ir moterys bei geri žmonės. Negražių, pasirodo, bijoma retai.

"Mes esame tarsi programuotojai, susikuriame baimes ir pamirštame, kad patys galime jų atsikratyti. Ir yra būdas, kaip tai padaryti. Labai paprastas, bet mes jo nežinome ir gyvename nuolat jausdami baimę."

Sveika, bet ne visiems

Bioenergetika ir nuotaika labai susijusios su žmogaus mityba ir vandens trūkumu organizme. Išorinius sutrikimus pastebėti lengviau, o kad turime emocinių, galime ir nesuprasti.

Depresija taip pat yra vienas iš netinkamos mitybos padarinių. Kai žmogus jaučia energijos trūkumą, apatiją, yra irzlus, tikėtina, kad turi virškinimo sistemos sutrikimų. Specialisto teigimu, svarbu sureguliuoti individualią mitybą, o visuomenėje pripažinti sveikais produktai tinka ne visiems.

"Kartą paskambino mergina iš užsienio ir paprašė pagalbos. Ji maitinosi sveikai, valgė tik liesą mėsą, daržoves, bet ją kankino spuogai, votys – netgi ant veido. Atsakymas buvo paprastas: jai nebuvo galima gerti žaliosios arbatos ir valgyti produktų, pagamintų  iš kvietinių miltų", – pasakojo Arūnas.

Paklaustas, kaip tai sužinojo, atsakė trumpai: jis moka diagnozuoti.

Amuletai ir neutralizatoriai

Tikintieji energetika ir galimybe būti apsaugotam, neretai renkasi amuletus. Amuletas – tai pakabutis ar papuošalas, kuris jo savininką apsaugo nuo blogio ir piktųjų jėgų.

Skirtingai nei talismanų, kurie, tikima, pritraukia sėkmę, amuleto funkcija yra apsaugoti. Teigiama, kad jį nešiojančio asmens intuicija sustiprėja, jis pajunta, kur jam reikia būti, o iš kur derėtų išeiti. Amuletas skatina žmogų labiau mąstyti, stiprėja jo sąmoningumas.

Amuletai paplitę visame pasaulyje nuo neatmenamų laikų, Lietuva – taip pat ne išimtis. Istoriniai šaltiniai ir archeologiniai radiniai byloja apie šio magišką galią turinčio papuošalo naudojimą jau nuo neolito laikų. Amuletu dažniausiai tapdavo medžioklės metu nudobto gyvūno dantis.

Šiais laikais amuletus žmonės paprastai linkę tiesiog nusipirkti.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų