Į Lietuvą atvykstantys darbo migrantai – dažnai nekvalifikuoti: raginama griežtinti kontrolę | Diena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

Į Lietuvą atvykstantys darbo migrantai – dažnai nekvalifikuoti: raginama griežtinti kontrolę

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Edis

Jo,visi arabai daktarai,inžinieriai ir profesoriai.Kas gali patikėti tokia nesamone.Atsiveža tuos islamistus,ir jie paskui savo tvarką įvedinėja.Sukuria savo rajonus,kur net policija nesikiša.Negalime apsileisti,esame maža tauta.Paskui nebesusitvarkysime.Kas dedasi vokietijoje,prancūzijoje.Vietiniai bijo į gatves išeiti.Sumauta tolerancijos ir pakantamumo politika.Nereikia nei arabų,nei negrų.
6
0
N

Jie,ne dirbti cia atvaziavo o tik gerai gyventi,merkel prileido skarmalių,dabar nera kur jų deti.Pašalpas mokedami,skriaudzia tik savus,vaikų krūvos,dirbti tingi.
3
0
Jau uzteks cia

Be kvalifikacijos ir kalbos - von is Lietuvos!
7
0
senis

europą merkel ir putino dėka užkariavo musulmonai dabar eilė lietuvą sunaikint putino ir ji palaikančios lietuvos valdžios dėka ,nes ju veikla verčia taip mus galvot
3
0