„Šių metų rugsėjo mėnesį per dieną vidutiniškai buvo nupirkta beveik 13 tūkstančių traukinio bilietų. Kiek mažiau nei 20 proc. jų nupirkta 33 bilietomatuose, įrengtuose didžiausius keleivių srautus pritraukiančiose šalies geležinkelio stotyse“, – nurodoma bendrovės pranešime.
Skaičiuojama, kad iš kelionių palydovų traukiniuose įsigytų bilietų skaičius per metus nepakito, tačiau tolygiai augo bilietų, parduodamų „Perlo“ terminaluose, apimtys. Taip pat pastebima, kad užsienio keleiviai traukinio bilietus Lietuvoje vis dažniau perka per „Google Maps“ platformą.
Tikimasi, kad išaugusios bilietų pirkimo internetu apimtys keleiviams leis sklandžiau planuoti keliones bei sutaupyti.
„Labai norime, kad kuo daugiau keleivių pirktų bilietus iš anksto, todėl plečiame dinaminės kainodaros projekto apimtis – tai leis daugiau traukiniautojų planuoti keliones iš anksto ir turėti galimybę įsigyti bilietus pigiau“ – teigė „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė.
Pabrėžiama, kad nuo penktadienio, pasikeitus aplinkybėms, keleiviai paprasčiau ir lengviau galės grąžinti ir pakeisti traukinio bilietus.
„Nuo šiol pakeisti bilietą keleiviai galės likus ne mažiau nei 30 min. iki traukinio išvykimo, iki šiol terminas buvo – 4 valandos. Grąžinus bilietą likus 24 valandoms iki išvykimo, keleiviai gali atgauti 90 proc. bilieto vertės, 70 proc. bilieto vertės nuo lapkričio 1 d. galima atgauti likus 2 valandoms iki traukinio išvykimo, iki šiol tai galima buvo padaryti likus 4 valandoms“ – rašoma bendrovės pranešime.
Taip pat akcentuojama, kad nuo lapkričio 4 d. bus plečiamas keleivių grupių, kurioms nebus taikomas papildomas 2 eurų mokestis, bilietą perkant traukinyje, sąrašas. Tarp mokesčio išvengsiančiųjų atsidurs ir senatvės pensijos gavėjai, moksleiviai, vaikai bei transporto lengvatas gaunantys asmenys.
Naujausi komentarai