„Paysera“ ketvirtadienį pranešė už neskelbiamą sumą įsigijusi 147 terminalus: 120 jau naudotus bei 27 dar nepradėtus naudoti. Jie toliau veiks su „Payseros“ prekės ženklu.
„Paysera“ atstovas Aleksas Rozentalis ketvirtadienį BNS patikslino, kad terminalo įsigijimo kaina „nesiekia milijono eurų“, o sandorį bendrovė finansavo iš savo pelno.
Skelbiama, kad terminalų paslaugos, įskaitant mokėjimo funkcijas, bus atnaujintos per du mėnesius.
„Įsigyti savitarnos terminalai pasižymi paprastu valdymu, padeda efektyviai trumpinti eiles ir yra patogūs naudoti visoms amžiaus grupėms, įskaitant vyresnio amžiaus žmones. Pirmiausia susitelksime į Lietuvos rinką, o vėliau, įvertinę sėkmingą patirtį, planuojame plėsti terminalų tinklą kitose „Paysera“ grupės šalyse“, – pranešime teigė „Payseros“ generalinis direktorius Marijus Plančiūnas.
„Paysera“ skelbia įstaigoms, kur buvo įrengti „Foxbox“ terminalai, netrukus pristatys paslaugų tęstinumo galimybes.
Pasak bendrovės, 2023 metais gyventojai terminaluose atliko 768 tūkst. mokėjimų už daugiau nei 34 mln. eurų. Didžioji dalis, arba 80 proc. terminalų įrengti gydymo įstaigose.
„Paysera“ taip pat planuoja įsigytą terminalų programinę įrangą pritaikyti ir jos vystomame bankomatų tinkle.
Bendrovė planuoja, kad investicijos į „Foxbox" terminalų tinklą atsipirks per maždaug dvejus metus plečiant jų paslaugas kitose „Paysera“ grupės šalyse – Latvijoje, Estijoje, Kosove, Albanijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje.
BNS primena, kad Lietuvos bankas lapkritį už šiurkščius pinigų plovimo ir teroristų finansavimo, klientų lėšų apsaugos bei kitų taisyklių pažeidimus panaikino „Foxpay“ licenciją. Po šio sprendimo įstaiga negali teikti jokių finansinių paslaugų.
„Foxpay“ vienintele akcininke lapkritį vėl tapusi Ieva Trinkūnaitė pirmadienį BNS teigė svarstanti parduoti su IT sistemomis bei „foxbox“ terminalais susijusią „Foxpay“ infrastruktūrą bei uždaryti įmonę. Portalui „Verslo žinios“ ji teigė, jog bendrovė šiuo metu yra „likvidavimo procese“.
Naujausi komentarai