„Tai daina apie Donaldą Trumpą – kaip jis ir kiti politikai bando mus suskaldyti ir atskirti, sakydami, kad turime bijoti žmonių, kurie yra kitokie nei mes. Nors jie bando mus suskaldyti, aš esu muzikos pasaulio dalis, o muzika žmones jungia ir vienija. Keliauju po pasaulį ir, priklausomai nuo vietos, kurioje koncertuoju, keičiasi žiūrovų odos spalva, tačiau kad ir kokie skirtingi jie būtų savo išore, juos visus su muzika sieja ta pati žmogiška emocija. Mes visi esame žmonės su tokiomis pačiomis viltimis ir baimėmis bei svajonėmis“, – tvirtina J. Bluntas.
Nors J. Bluntas garsėja romantiškomis baladėmis, „Someone Singing Along“ eilutėse romantikos nedaug. Tiesą sakant, jis labiau primena himną šių dienų nestabilumui ir neramumams pasaulyje, kurių epicentre atsidūrė Sirija. Apie šio kraštą užklupusius žiaurumus byloja ir vaizdo klipas – Sirijoje užfiksuoti kadrai parodo ne tik ištuštėjusius, sugriautus ir vaizdus iš kraupaus siaubo filmo primenančius miestus, kaimus, rajonus, bet ir nežmoniškomis sąlygomis gyvenančių pabėgėliais tapusių vaikų akis, kurios nors išsigandusios, tačiau vis dar kupinos vilties.
J. Bluntas „Someone Singing Along“:
„Šiuo kūriniu kreipiausi į savo sūnų, kuris buvo dar kūdikis, kai dėliojau „Someone Singing Along“ eilutes. Noriu jam parodyti, kas šiandieniniame pasaulyje yra negerai ir neteisinga“, – prisipažino J. Bluntas.
Karo laukas, jo žiaurumas atlikėjui pažįstamas asmeniškai, tad nesvetimas. Prieš pradėdamas muzikanto karjerą, jis buvo britų kariuomenės kapitonas. Tarnaudamas Kosove, 1999 m. J. Bluntas buvo vienas iš Kosovo Prištinos oro uosto incidento dalyvių. Tuomet jis pasipriešino valdžiai ir atsisakė vykdyti NATO vado įsakymą jėga išstumti oro uostą užėmusią Rusijos kariuomenę. Kariuomenėje J. Bluntas tarnavo šešerius metus, iki 2002 m.
Gegužės 18 d. britų žvaigždė viešės Vilniuje – „Siemens“ arenoje J. Bluntas surengs vienintelį šalyje savo naujausio turo „The Afterlove Tour“ koncertą.
Naujausi komentarai