Dar trys lietuviai iškovojo pergales Europos jaunimo bokse

2011-08-23 19:46
Airijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 18 metų) bokso čempionate pirmąsias kovas antradienį laimėjo dar trys lietuviai.

Airijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 18 metų) bokso čempionate pirmąsias kovas antradienį laimėjo dar trys lietuviai - Viktoras Komkovas (svorio kategorija iki 49 kg), Ričardas Kuncaitis (64 kg) bei Paulius Zujevas (91 kg).

Svorio kategorijos iki 49 kg aštuntfinalyje V. Komkovas 20:9 nugalėjo turką Umitą Cajicių ir ketvirtfinalyje susitiks su rumunu Stefanu Caslarovu, kuris pirmajame rate buvo laisvas.

Net vieno raundo pergalei neprireikė Ričardui Kuncaičiui. Svorio kategorijos iki 64 kg šešioliktfinalyje lietuvis pirmavo 11:0, kai čeko Davido Pazderos sekundantai paprašė nutraukti kovą. Jau trečiadienį aštuntfinalyje R. Kuncaitis surems pirštines su vengru Laszlo Szilvai'umi, kuris burtų valia aštuntfinalyje buvo laisvas.

Anksčiau laiko kovą baigė ir Paulius Zujevas. Jam svorio kategorijos iki 91 kg aštuntfinalyje įskaityta pergalė po to, kai antrajame raunde varžovas iš Izraelio Sebahas Zayadas susižeidė. Ketvirtadienį ketvirtfinalyje P. Zujevas kovos su čempionato šeimininku airiu Jacku Morrissey'umi, kuris antradienį 16:10 įveikė vengrą Alexą Tothą.

Antradienį vakarinėse varžybose į ringą iškops dar du lietuviai - Eriko Gumbrevičiaus (52 kg) varžovu bus serbas Vanja Bačičius, o Roko Mišausko (+91 kg) laukia dvikova su ukrainiečiu Bogdanu Blažko.

Išvakarėse pirmąją kovą laimėjo Edgaras Stanionis (56 kg).

XXII Europos jaunimo bokso čempionate kovas pradėjo 212 atletų iš 38 Senojo žemyno valstybių.

Prieš dvejus metus Lenkijoje vykusiose Europos jaunimo bokso pirmenybėse Evaldas Petrauskas (60 kg) tapo Čempionu, o Mantas Valavičius iškovojo bronzos medalį (+91 kg).