Eilių pasienyje turėtų nelikti - Latvija sako susitarusi su Rusija Pereiti į pagrindinį turinį

Eilių pasienyje turėtų nelikti - Latvija sako susitarusi su Rusija

2009-12-18 19:48
Eilių pasienyje turėtų nelikti - Latvija sako susitarusi su Rusija
Eilių pasienyje turėtų nelikti - Latvija sako susitarusi su Rusija / Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.

Po dvi dienas trukusių Latvijos ir Rusijos ministerijų bei žinybų atstovų derybų susitarta dėl konkrečių sprendimų, kad Rusija atšauktų griežtą Latvijos vežėjų kontrolę ir taip būtų "ištirpdytos" krovininių automobilių eilės dviejų valstybių pasienyje.

Apie tai pranešusi Latvijos susisiekimo ministerija išreiškė viltį, jog šios problemos kitą savaitę nebeliks.

Latvijos vežėjų asociacija "Latvija auto" iki gruodžio 21 dienos pateiks Rusijos federalinei muitinei siūlymus dėl nesąžiningų Latvijos vežėjų skolų Rusijos iždui grąžinimo.

Rusija savo ruožtu įsipareigoja iki ateinančios savaitės vidurio atšaukti sugriežtintą automobilių kontrolę pasienyje su Latvija, jei “Latvija auto" siūlymai jai bus priimtini.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų