Pirmąsias rungtynes naujame stadione Turino „Juventus“ pralaimėjo

2011-09-09 20:15
Pirmąsias rungtynes naujame stadione Turino „Juventus“ pralaimėjo / Scanpix.ee nuotr.

Turino „Juventus” klubas vakar sužaidė pirmąsias rungtynes naujame „Juventus Arena” stadione. Ši futbolo arena vakar taip pat buvo oficialiai bei iškilmingai atidaryta.

Pirmosios „senosios senjoros” varžybos naujame stadione buvo draugiškos. Italijos komanda susitiko su „Notts County” klubu. Mačas baigėsi taikiai rezultatui 1-1.

Pirmasis šių rungtynių įvartis krito 53-ą minutę, kai svečių žaidėjas baudos aikštelėje sužaidė ranka ir buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurio Fabio Quagliarella nerealizavo, bet Luca Toni pimas suspėjo prie kamuolio ir pasiuntė jį į vartų tinklą.

„Juve” vėliau turėjo nemažai progų rezultatą padvigubinti, tačiau jomis nepasinaudojo, o 87-ą minutę „Notts County” rezultatą išlygino, kai kamuolį po sumaišties baudos aikštelėje į tuščius vartus nukreipė Jeffas Hughesas.