„Net gražiausiose svajonėse nesitikėjome tokio fantastiško palaikymo – beveik 98 % vasaros sesijoje dalyvavusių vyresnio amžiaus moksleivių atskleidė, kad savo laisvą laiką skirti mokslams akademijoje jie norėtų ir vėl. Džiaugiamės kauniečių įsitraukimu bei motyvacija ir laukiame ne tik akademijos alumnų, bet ir naujai Įdomiųjų mokslų konferencijas norinčių atrasti moksleivių“, – sakė „Tūkstantmečio vaikų akademijos“ prodiuseris Laurynas Šeškus.
Jau gruodžio 3–5 prasideda Tiksliųjų ir gamtos mokslų konferencija, o gruodžio 10–12 dienomis vyks Humanitarinių ir socialinių mokslų konferencija. Renginys prasidės penktadienio popietę, vyks visą šeštadienį, o sekmadienį perpiet akademijos studentai savo rankose jau laikys diplomus. Konferencijose savo žiniomis su studentais dalysis prof. Alfredas Bumblauskas, dr. Osvaldas Rukšėnas, doc. Jonas Dagys, Oksfordo studentė Gabrielė Makarevičiūtė ir daugybė kitų lektorių.
V. Ovadnevo nuotr.
„Beprotiškai džiaugiamės, kad bendruomene tampa ne tik studentai, bet ir lektoriai. Rudens sesijoje paskaitas skaitys didžiausių moksleivių simpatijų po paskaitų vasarą sulaukę politologas Linas Kojala, mokytojas Ričardas Jankauskas, NASA tyrimų centre stažuotę atlikęs Aivaras Vilutis, mikrobiologas Donatas Staniulis“, – teigė L. Šeškus.
„Tūkstantmečio vaikų akademija“ – tai tris savaitgalio dienas vyksiančios Įdomiųjų mokslų konferencijos. 14–19 metų galimybių pasą turintys moksleiviai kviečiami dalyvauti gyvai viename didžiausių ir moderniausių Baltijos regione mokslo ir inovacijų centrų, tapusiu šalies inovacijų katalizatoriumi – KTU „Santakos“ slėnyje. Norintys taip pat galės konferenciją stebėti internetu – transliuojamų konferencijų datos skelbiamos akademijos puslapyje. Nuo penktadienio popietės iki sekmadienio pietų vyksiančios konferencijos metu moksleiviams paskaitas skaitys universitetų profesoriai ir lektoriai, kiečiausi savo sričių profesionalai, mokslo ir kultūros žvaigždės. Daugiau informacijos ir bilietai ČIA.
Naujausi komentarai