Į šventę E. Montvidas atvyks tiesiai iš Londono Pereiti į pagrindinį turinį

Į šventę E. Montvidas atvyks tiesiai iš Londono

2014-03-05 16:00

Kiek daugiau nei po savaitės paaiškės, kuri moteris tapo 2013-ųjų Metų kauniete. Nugalėtoja bus paskelbta per apdovanojimo iškilmes Kauno valstybinėje filharmonijoje kovo 15 d.
Dėl pasirodymo šiame renginyje specialiai iš Londono atvyks nepakartojamo balso savininkas Edgaras Montvidas.

Edgaras Montvidas
Edgaras Montvidas / Asmeninio archyvo nuotr.

Kiek daugiau nei po savaitės paaiškės, kuri moteris tapo 2013-ųjų Metų kauniete. Nugalėtoja bus paskelbta per apdovanojimo iškilmes Kauno valstybinėje filharmonijoje kovo 15 d.
Dėl pasirodymo šiame renginyje specialiai iš Londono atvyks nepakartojamo balso savininkas Edgaras Montvidas. Šventėje taip pat koncertuos Kauno simfoninis orkestras, Raigardas Tautkus su grupe, šoks Kauno šokio teatras "Aura".

E.Montvidas, kaip ir kiti atlikėjai, žada nuostabų vakarą. "Niekada neskirstau publikos į svarbią ar labiau svarbią. Tiek Vilniuje, tiek Londone dainuoju ta pačia širdimi! Bus malonu, jei mano atliekama muzika "Metų kaunietės" finaliniam vakarui suteiks geros energijos", – "Kauno dienai" teigė dainininkas ir pridūrė, kad pastatams paprastai sentimentų nejaučia, labiau – žmonėms, kurie juose dirba.

2013-ųjų Metų kaunietė bus išrinkta iš didžiulio būrio nuostabių, veiklių, atsidavusių, talentingų kauniečių. E.Montvido pasiteiravome, kokios savybės, jo manymu, labiausiai puošia moterį.
"Manau, kad žmogiškumas, apsiskaitymas, humoro jausmo turėjimas puošia tiek moterį, tiek ir vyrą", – dienraščiui kalbėjo atlikėjas. O kas geresni klausytojai? Vyrai ar moterys? "Ir vyrai, ir moterys turi tą pačią širdį. O kaip ja girdi, tai jau labai individuali patirtis", – pastebėjo E.Montvidas.

Į Kauną jis užsuka 2–3 kartus per metus. "Kaunas yra gimtasis mano miestas. Čia užaugau, čia gyvena mano šeima, draugai. Natūralu, kad viešėdamas Lietuvoje būtinai užsuku ir į Kauną", – sakė dainininkas.

Viešėdamas gimtajame mieste jis dažniausiai aplanko Santaką, Ąžuolyną. "Ypatingai jaučiuosi Vytauto parke, o žalioji (nes dabar brandžioji) jaunystė prabėgo minant Laisvės al. grindinį", – į prisiminumus leidosi E.Montvydas.


Laukiama garsiose salėse

Nuo 2007 m. E.Monvidas yra laisvai samdomas solistas ir dainuoja tokiuose operos teatruose ir festivaliuose kaip Londono karališkoji opera, "Covent Garden", Škotijos ir Anglijos nacionalinės operos, Liono ir Bordo nacionalinės operos, Bavarijos nacionalinė opera Miunchene, Berlyno "Komische Opera", Hamburgo, Leipcigo, Amsterdamo, Oslo operų teatrai, Sinsinačio opera (JAV), Glainburno, Provanso Ekso, Vilniaus, Kvebeko festivaliai, "BBC Proms" ir kt.

Dainininkas yra sukūręs daugiau nei 20 vaidmenų, pagrindiniai jų – Hercogas, Alfredas, Lenskis, Verteris, Belmontė, Don Otavijas, Ferandas, Nemorinas, Edgardas, Rinučis, Tomas Rakevelis ir kt.

Koncertavo diriguojant Antonio Pappano, Pierre Boulez, Constantinui Carydis, Jukkai-Pekkai Sarastei, Gianandrea Nosedai, Gintarui Rinkevičiui, Charles Dutoit, Kirilui Petrenkai ir daugeliui kitų.

E.Montvidas dažnai pasirodo ir garsiose koncertų salėse "Concertgebouw" Amsterdame, Berlyno filharmonijoje, "Albert Hall", Barbakano centre Londone, Bostono "Symphony hall", "Bozar" menų centre Briuselyje.


Kviečiame ateiti

Bilietų į šį išskirtinį vakarą vis dar galite įsigyti "Kauno dienos" redakcijoje, I.Kanto g. 18, II a.

Bilieto kaina – 100 litų.

Renginio pradžia – 18 val.


Kviečiame balsuoti

Balsuoti už vieną iš šešių likusių pretendenčių į "Metų kaunietės" titulą galima iki kovo 13 d. 18 val. portale kaunodiena.lt/mk.

2012-ųjų Metų kauniete tapo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra