Mokesčių inspekcija Kaune perspėja gyventojus dėl melagingų skambučių bei ragina nepasitikėti mokesčių inspekcijos darbuotojų vardu prisistatančiais asmenimis.
Į Kėdainių poskyrį kreipėsi šio miesto gyventojas, kuris pranešė sulaukęs skambučio mobiliuoju telefonu. Mokesčių mokėtojui skambinęs žmogus prisistatė esantis iš mokesčių inspekcijos ir gyventojo paprašė nurodyti banko sąskaitos numerį, paaiškinęs, jog norintis grąžinti permoką už elektrą.
Sunerimęs kėdainietis kreipėsi į mokesčių inspekcijos Kėdainių poskyrį, kurio darbuotojams pranešė apie skambutį bei pateikė telefono numerį. VMI darbuotojas gautuoju telefonu paskambino sukčiui ir prisistatė norinčiuoju susigrąžinti permoką bei pasiteiravo, kaip galima būtų tai padaryti. Sukčius jam nurodė pateikti savo banko sąskaitos numerį ir prisijungimo duomenis. Kėdainių poskyrio darbuotojas visą surinktą informaciją skubiai perdavė rajono policijos pareigūnams, kurie toliau tirs šį atvejį.
Tokių melagingų skambučių, kai sukčiai dangstosi mokesčių inspekcijos vardu bei prašo pateikti banko sąskaitų numerius bei kitus asmens duomenis, sulaukė Vilniaus, Klaipėdos ir kitų šalies regionų gyventojai.
Kauno AVMI pažymi, kad mokesčių permokos grąžinamos tik pateikus prašymą arba deklaraciją VMI. Mokesčių inspekcijos specialistai neskambina gyventojams ir neprašo nurodyti jokių asmens ar banko sąskaitų duomenų. Visi mokesčiai, rinkliavos ir įmokos surenkami į sumokami į VMI surenkamąją sąskaitą.
Mokesčių administratorius ragina gyventojus būti budrius bei apie įtarimą sukėlusius skambučius pranešti Mokesčių inspekcijos pasitikėjimo telefonu 1882 bei šalies policijos komisariatams.
Naujausi komentarai