Per penkis šių metų mėnesius Kauno apskrityje dėl papirkimo pradėti 45 ikiteisminiai tyrimai, o pernai tuo pačiu laikotarpiu – 35. Praėjusį savaitgalį Kaune policijos pareigūnus bandyta papirkti keturis kartus. Vienas pilietis pareigūnus bandė sugundyti net 5 tūkst. litų kyšiu.
Praėjusį šeštadienį apie vidurnaktį Kaune, Pramonės pr., 33-ejų metų R. M., siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, nes vairavo neblaivus (2,96 promilės), pareigūnams siūlė 2 tūkst., o po to net 5 tūkst. litų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, o R. M. uždarytas į areštinę.
Kauno apskrities policija primena: siūlydami ar duodami kyšį pareigūnui, būsite patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Už tokio pobūdžio nusikalstamas veikas baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, ar laisvės atėmimu iki septynerių metų.
Naujausi komentarai