Nemaloni viešnagė
Moteris socialiniuose tinkluose pasakojo, kad prieš kelias dienas grįžo iš užsienio į gimtąją Jonavą, nuėjo į vietinį barą pasibūti, bet ten laukė nemalonumai.
„Myliu Lietuvą. Ypač Jonavą. Grįžau į Lietuvą ir išėjau pasižmonėti į miestą, – taip savo įrašą socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjo jonavietė. – Bet „Pavėsio“ bare mane sudaužė trys mergos už tai, kad kalbėjau įjungusi kamerą. Myliu Lietuvą, bet Norvegijoj gyvent saugiau“.
Lietuva baisiau už Kolumbiją. Man išrovė kuokštus plaukų ir nevaikiškai prismaugė grasindamos.
Moteris savo sekėjams pasakojo, kad smūgių sulaukė už tai, kad tiesiogine transliacija, įsijungusi mobilaus telefono kamerą kalbėjosi ir filmavo save. Leila tikino, kad įvairiose pasaulio vietose ji yra taip save filmavusi, bet niekada už tai nebuvo sumušta.
„Vien už tai, kad dariau tiesioginę, kalbėdama su kamera, ką darau nuolat ir esu darius visur, net Kolumbijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir t.t., bet tik Jonavoje prasileidau daug smūgių nuo Jonavos verslininkių, kaip jos įvardino save, trijų moterų, kurios mane užpuolė. Nes joms nepatiko, kodėl aš save filmuoju“, – pasisakė Lina.
Tinklaraštininkė pripažino, kad jai neramu, nes dėl tokios priežasties niekas į darbą kumščių nepaleidžia. O šį kartą moteriai kliuvo labai smarkiai.
„Tai dabar man pradėt bijot grįžt į Jonavą ir daryt tiesiogines filmuojant save, vien dėl to, kad jos neva viršesnės, o aš niekas?
Beje, sudaužė mane trys mergikės ne vaikiškai. Auč. Skaudėjo. Lietuva baisiau už Kolumbiją. Man išrovė kuokštus plaukų ir nevaikiškai prismaugė grasindamos, kad aš Jonavoje laisvai nevaikščiosiu ir tiesioginių transliacijų nedarysiu... Nors apie jas aš net nekalbėjau savo transliacijoje“, – dėstė nukentėjusioji ir pridūrė, kad nebuvo girdėjusi, jog Jonavoje būtų draudžiama daryti tokias tiesiogines transliacijas.
Ši moters įkelta istorija sulaukė daugybės komentarų ir palaikymo žinučių. Žmonės ragino nedelsti ir apie įvykį pranešti policijos pareigūnams. Nukentėjusi informavo, kad taip ir padarė.
Nuotaikinga vairuotoja
„Kauno diena“ jau rašę apie L.Chaladauskaitę. Ji – tinklaraštininkė, kariškė, baikerė ar krovininio bei keleivinio transporto vairuotoja. Savo „YouTube“ kanale moteris nevengia parodyti būtent vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuoti nuotykiai prie vairo.
Vairavimas Liną traukė nuo mažens. Nuo pat tada, kai, sulaukusiai vos septynerių ar aštuonerių metų, tėvas jai patikėjo traktoriaus vairą ir paleido važiuoti gimtaisiais laukais. Tada mergaičiukė su broliu pirmąsyk nušvilpė tėvų motociklą su lopšiu ir, žinoma, pateko į pirmąją gyvenime avariją – susižalojo koją. Bet tai nesustabdė. Kai sukako dvylika, tėvas pamokė vairuoti ir automobilį. Nuo to laiko jos gyvenimas sukasi apie transportą.
Lina Chaladauskaitė/Asmeninio archyvo nuotr.
Paprašyta išvardyti kategorijas, kurių vairavimo teises turi, pašnekovė išpyškino visą abėcėlės pradžią: A, B, C, D, E. „Negaliu valdyti tik troleibuso, nes niekada neprireikė, o šiaip visada norėjau vairuoti kažką didelio. Svajonė išsipildė su kaupu“, – tuomet „Kauno dienai“ pasakojo ji.
Savo darbinę vairuotojos karjerą, neskaitant karinio transporto, L.Chaladauskaitė pradėjo nuo autobuso. Įsidarbinusi sostinės bendrovėje, ji tapo vienintele moterimi iš beveik 100 vairuotojų. Vežiodama turistus po Skandinaviją ir kitus regionus, ji sėdo prie erdvaus „Setra 515“ vairo, pabandė ir „Scanią“.
Lina gali papasakoti ne vieną istoriją, susijusią su autobusais. Dažniausiai jos, net ir liūdnesnės, – su gera humoro doze. „Pamenu, sykį vežiojau ūkininkus. Vienas jų, lipdamas į autobusą, nesulaikė nuostabos: tai negi šita boba mus veš!? Taip, sakau, šita! Bet po kelių dienų jie jau prašydavo, kad būtent aš vežčiau kokia sudėtingesne atkarpa, nes esą gerai į posūkius pataikau“, – kvatojosi Lina.
Naujausi komentarai