Kauno rajone prie vairo įkliuvo vyras, važiavęs su nebegaliojančiu vairuotojo pažymėjimu, nedraustu ir techniškai netvarkingu automobiliu bei beveik 310 l dyzelino be įsigijimo kvitų.
Domeikavos policijos nuovados teritorijoje patruliavę pareigūnai šiandien apie 1 val. sustabdė įtarimą sukėlusį automobilį „Audi A6 Avant“. Nustatyta, jog 33-ejų V. B. automobilis neapdraustas privalomuoju vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu, nėra tinkamai įregistruotas bei pasibaigęs vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikas. Paprašius atidaryti automobilio bagažinę, vairuotojas nerimastingai tepasakė: „Dabar tai papuoliau“.
Patikrinus bagažinę ir automobilio saloną, rasti galimai neteisėtai veiklai naudojami daiktai: elektrinis degalų siurblys, dvi 30 l talpos tuščios talpyklos, dvi mobiliojo ryšio stotelės (racijos). Kartu su V. B. taip pat automobiliu važiavo 24-erių metų V. K., kuris teigė, jog kartu su bendradarbiu vyksta iš darbo. Pareigūnams paprašius parodyti darbo pažymėjimą paaiškėjo, kad jis niekur nedirba.
Kilus įtarimams, kad šie asmenys gali būti įvykdę nusikalstamą veiką, buvo paprašyta kartu nuvykti į jų nurodytos darbovietės patalpas Domeikavos seniūnijoje, Eigirgalos kaime. Patikrinus patalpas, rasta apie 310 l dyzelino be įsigijimo dokumentų. V. B. pareigūnams paaiškino, jog dyzeliną įsigijo iš Rusijos piliečių ir laiko jį savo reikmėms.
Dėl naftos produktų gabenimo ir laikymo taisyklių pažeidimoV. B. pradėta administracinio teisės pažeidimo byla, jam gresia nuo vieno iki 20 tūkst. litų bauda. Gauti duomenys apie administracinius teisės pažeidimus, susijusius su Kelių eismo taisyklių reikalavimų nevykdymu, perduoti Kauno apskrities Kelių policijos valdybai.
Naujausi komentarai