Velionio tapatybė buvo nustatyta pagal jo turėtą dokumentą. Šio savininkas buvo Kaišiadorių rajone registruotas 38-erių metų asmuo. Vėliau jo palaikus atpažino artimieji, patvirtinę, kad velionis gyveno Kaišiadorių rajone su mama.
Tačiau, ką šis jaunas vyras savo mirties valandą veikė minėtoje Kauno dalyje, artimieji nežino. Neatmetama, kad jis galėjo čia atsidurti ir pasiklydęs – įlipęs ne į tą autobusą. O po to galinėje jo maršruto stotelėje išprašytas laukan, jeigu, pavyzdžiui, buvo neblaivus.
Anot ikiteisminį tyrimą dėl šio tragedijos pradėjusių teisėsaugininkų, kol kas jie turi tik vieną asmenį, mačiusį velionį prieš šį vykį, t.y. galintį papasakoti, kaip jis atsidūrė įvykio vietoje. Tačiau minėtas asmuo šiandien iki pietų dar buvo neapklaustas. Bet žinoma, kad jis velionio nepažinojo.
Žiniasklaidos atovams lankantis tragedijos vakarą jos vietoje, šio įvykio sukrėsti žmonės buvo linkę teigti, kad kažkas matė žuvusįjį prieš tai svirduliuojantį bei sėdintį.
Pačios tragedijos liudytojų be gulintįjį pervažiavusio 42-ojo maršruto vairuotojo nėra. O šis teigė, kad nematė velionio, kol nepajuto, kaip kažką pervažiavo.
Kazliškių seniūnaitė portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad minėta autobusų apsisukimo aikštelė ties galine Technikumo gatvės stotele yra neapšviesta. O po tragedijos buvo konstatuota, kad velionis neturėjo jokių atšvaitų.
Asociatyvi Justinos Lasauskaitės nuotr.
Tačiau jis turėjo tuščios, pirminiais duomenimis, alaus taros, kas perša prielaidą dėl galimo jo girtumo žūties valandą. Tačiau atsakymo į šį klausimą ikiteisminį tyrimą pradėję teisėsaugininkai dar neturi. Kaip ir teismo medicinos ekpertų atsakymo, kokia buvo šio jauno vyro mirties priežastis – sužalojimai, galimai patirti jį pervažiavus autobusui, ar, pavyzdžiui, širdies smūgis, dėl kurio ir sukniubta šioje neapšviestoje vietoje. Nes, pavyzdžiui, minėta velionio turėta tuščia tara galėjo būti rinkta ir ketinant ją nešti į supirktuvę.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių eismo saugumo ar transporto priemonės eksploatavimo taisyklių pažeidimo, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, per kurį žuvo žmogus. Už tai Baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimą iki aštuonerių metų. Be jokios kitos alternatyvos.
Naujausi komentarai