Geriausią rezultatą reguliarųjį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezoną pademonstravę Klivlando „Cavaliers“ nariai pradeda skinti individualius vaisius. Šios ekipos treneris pirmadienį paskelbtas geriausiu NBA strategu, rašo basketnews.lt.
MaikasBrownas surinko 355 balsus, įskaitant 55 pirmąsias vietas JAV ir Kanados sporto žurnalistų balsavime. Savo nuomonę iš viso pareiškė 122 apie krepšinį rašantys žiniasklaidos atstovai.
Už kiekvieną pirmąją vietą treneriui buvo skiriami 5 taškai, antrąją - 3, trečiąją - 1.
Ketvirtą sezoną vadovaudamas „Cavaliers“ ekipai, M.Brownas su komanda šiemet iškovojo 66 pergales per 82 mačus, o namie laimėjo net 39 mačus iš 41. Be to, „Cavaliers“ yra geriausiai besiginanti lygos komanda, per mačą praleidžianti vos 91,3 taško.
„Cavaliers“ narys LeBronas Jamesas yra minimas kaip realiausias pretendentas tapti naudingiausiu NBA reguliariojo sezono krepšininku.
Naujausi komentarai