Čempionų lyga: „Inter” paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę

2011-03-16 11:40
Čempionų lyga: „Inter” paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę / AFP nuotr.

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos atsakomosios aštuntfinalių rungtynės po kurių paaiškėjo, kad į kitą etapą žengia Milano „Inter” ir „Manchester United”.

Rungtynės Miuncheno prasidėjo greitu „Inter” įvarčiu, kai Samuelis Eto´o išbėgo vienas prieš vartininką ir tiksliu smūgiu jį nuginklavo pasiusdamas jam kamuolį tarp kojų.

21-ą minutę rezultatas tapo lygus, kuomet po svečių vartininko klaidos Mario Gomezas gražiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus. Sužaidus dar dešimt minučių po „Inter” gynėjo Lucio klaidos įvartį pelnė ir Thomasas Mulleris.

„Inter” norint patekti į ketvirtfinalį reikėjo dviejų įvarčių, kuriuos šiam klubui pavyko pasiekti. Pirmasis iš jų krito 63-ą minutę, kai daug laisvės gavęs Wesley Sneijderis iš maždaug šešiolikos metrų nuginklavo Thomasą Kraftą.

Paskutinis bei „Inter” kelialapį į ketvirtfinalį iškovojęs įvartis krito 88-ą minutę, kuomet Samuelis Eto´o atliko perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam Goranui Pandevui, o šis labai stipriu smūgiu pelnė įvartį.

Kitose varžybose susitiko „Manchester United” ir „Marseille” ekipos. Mačą rezultatu 2-1 laimėjo ir į ketvirtfinalį pateko „raudonieji velniai”.

Rezultatai:

„Bayern Munich” 2 - 3 „Inter Milan”
(Pirmas mačas 1-0, bendras rezultatas 3-3)
4' [0 - 1] Samuel Eto´o
21' [1 - 1] Mario Gomez
31' [2 - 1] Thomas Muller
63' [2 - 2] Wesley Sneijder
88' [2 - 3] Goran Pandev

„Manchester United” 2 - 1 „Marseille”
(Pirmas mačas 0-0, bendras rezultatas 2-1)
5' [1 - 0] Javier Hernandez
75' [2 - 0] Javier Hernandez
82' [2 - 1] Wes Brown (į savus vartus)