D.Zubrus įspūdingai prisidėjo prie „Devils“ pergalės

2012-05-07 12:45
D.Zubrus įspūdingai prisidėjo prie „Devils“ pergalės / Scanpix nuotr.

Trečią pergalę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ klubas, o lietuvis pelnė du įvarčius ir buvo pripažintas geriausiu mačo žaidėju.

Sekmadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai ketvirtame pusfinalio mače 4:2 (2:2, 1:0, 1:0) nugalėjo Filadelfijos „Flyers“ ekipą bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-1.

Pirmąjį pusfinalio mačą išvykoje „Devils“ varžovams pralaimėjo po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1), o antrajame sugebėjo iškovoti pergalę - 4:1 (0:1, 0:0, 4:0). Trečiosiose rungtynėse savo arenoje Naujojo Džersio komanda privertė pasiduoti po pratęsimo - 4:3 (2:1, 0:1, 1:1, 1:0).

Sekmadienio mače baudos minučių išvengusio ir 13 su puse minučių (13:33) žaidusio 33-ejų metų lietuvio du metimai iš trijų buvo taiklūs. „Devils“ puolėjas įvarčiais pasižymėjo pergalingais įvarčiais antrajame (37:47) bei trečiajame (49:15) kėliniuose.

Iš viso per 11 atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų mačus D. Zubrus pelnė 3 įvarčius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 10 baudos minučių.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams pelnė Scottas Hartnellas (11:50) ir Claude'as Giroux'as (13:40), o svečių gretose įvarčiais pirmajame kėlinyje pasižymėjo Petras Sykora (15:14) bei Marekas Židlicky (18:09).

Penktąsias Rytų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes komandos Filadelfijoje žais antradienį.

Kitame sekmadienio NHL pirmenybių mače Los Andželo „Kings“ klubas namuose 3:1 (2:1, 0:0, 1:0) nugalėjo Sent Luiso „Blues“ ledo ritulininkus, laimėjo Vakarų konferencijos pusfinalio seriją 4-0 bei finale greičiausiai kovos su Finikso „Coyotes“ ekipa, kuri pusfinalio serijoje prieš Nešvilio „Predators“ komandą pirmauja 3-1.