Europos buriavimo čempionate G.Sheidt smuktelėjo į penktą vietą

2010-06-09 18:21
Europos buriavimo čempionate G.Sheidt smuktelėjo į penktą vietą / Scanpix nuotr.

Estijoje tęsiasi atviras Europos buriavimo čempionatas „Laser Radial“ ir „Laser Standrd“ klasėse.

Antradienio popietę įvyko dar du įskaitiniai plaukimai, po kurių Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė Gintarei Sheidt su 24 baudos balais smuktelėjo į penktą vietą iš ketvirtosios.

Penktajame plaukime Lietuvos buriuotoja finišavo trečia, o šeštajame užėmė devintą vietą.

Lietuvę lenkia tik pirmaujanti kroatė Tina Mihelič (9 balai), antrą vietą susigrąžinusi britė Charlotte Dobson (20 b.) bei į trečiąją ir ketvirtąją pozicijas pakilusios atitinkamai suomė Sari Multala ir belgė Evi Van Acker (po 23 balus).

Abusyk penkiolikta finišavusi Aušra Milevičiūtė su 54 baudos balais nukrito į 22-ą vietą iš penkioliktosios, o trečia pirmenybėse dalyvaujanti lietuvė Viktorija Andrulytė su 106 baudos balais iš 34-osios pozicijos nukrito į 48-ąją tarp 88-ių sportininkių. Penktajame plaukime ji finišavo 27-a, o šeštajame - 32-a.

Lyderių rikiuotė po šešių plaukimų (vieta, dalyvė, penkių geriausių plaukimų baudos balai):

88.Johanna Gustafson (Švedija)            204

Vienintelis iš lietuvių vyrų „Laser Standard“ klasėje startavęs Rokas Milevičius po penkių įskaitinių plaukimų iš šešių turi 99 baudos balus ir smuktelėjo į 63-ą vietą tarp 144-ių dalyvių. Jis penktajame plaukime buvo 16-as, o šeštajame - tik 27-as.

Po antradienio plaukimų lyderiu tapo liko tris plaukimus iš šešių laimėjęs australas Tomas Slingsby‘s (10 balų), lenkiantis austrą Andreasą Gerlitzerį (16 balų) bei olandą Rutgerį Schaardenburgą (23 balai).