„Everton“ išvykoje nugalėjo „Manchester City“ ekipą

2010-12-21 11:32
„Everton“ išvykoje nugalėjo „Manchester City“ ekipą / REUTERS nuotr.

Pirmadienio vakarą Anglijoje vyko vienas „Premier“ lygos 17-ojo turo susitikimas. Mančesteryje susigrūmė vietos „Manchester City“ ir svečių Liverpulio „Everton“ ekipos. Rungtynes rezultatu 1-2 laimėjo svečiai.

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai, kuriems pavyko pelnyti greitą įvartį, kai ketvirtąją minutę, po Seamuso Colemano perdavimo, smūgiu galva įvartį pelnė Timas Cahillas.

19 minutę, pirmojo įvarčio autorius Cahillas atliko perdavimą Leightonui Bainesui, kuris gražiu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir padvigubino savo komandos turimą pranašumą.

Vėliau atsiliekantys „miestieičia“ turėjo progų pasižymėti ir sušvelninti rezultatą, bet jų išnaudoti nesisekė. Pirmajame kėlinyje daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir abiejų ekipų futbolininkai patraukė į rūbines.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo šeimininkai. Jie stengėsi spausti priešininkus, bet atakos buvo nerezultatyvios.

55 minutę pirmąją geltoną kortelę gavęs svečių gynėjas Victoras Anichebe po penkių minučių prieš save išvydo ir antrąją, todėl buvo išvarytas iš aikštės.

„City“ futbolininkai kaip įmanydami stengėsi pelnyti įvartį, bet be varžovo pagalbos to jiems padaryti neišėjo. 72 minutę kamuolį į savus vartus nukreipė „Everton“ gynėjas Philas Jagielka.

Nepaisant „miestiečių“ pastangų, per likusį laiką išlyginti rezultato nepavyko ir šeimininkai turėjo pripažinti pralaimėjimą savo aikštėje.

Verta paminėti, jog per pridėtinį rungtynių laiką dvi geltonas korteles surinko „Man City“ narys Kolo Toure, kuris 94 minutę buvo išvarytas iš aikštės.

„Manchester City“ 1 – 2 „Everton“
4' [0 - 1] Tim Cahill
19' [0 - 2] Leighton Baines
72' [1 - 2] Phil Jagielka (į savus vartus)
60' Victor Anichebe („Everton“)
90' Kolo Toure („Manchester City”)